Na prodej krásné Porsche Cayman GT4 v modré barvě. Porsche Cayman GT4 má nájezd pouze 9700km. Rok výroby tohoto závodního vozu 2016. Porsche Cayman GT4 dovezen z Německa, kde vůbec nejezdil (1400km). Od roku 2019 najel se současným majitelem cca. 8300km.

Pokud máte jakékoliv dotazy k prodeji Porsche Cayman GT4 a jeho technickým parametrům, pak nás kdykoliv kontaktujte. Rádi vám toto Porsche osobně předvedeme a zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

Porsche Cayman 981 GT4 je k prodeji

Motor 3800ccm (385PS), hmotnost 1415kg.

Cena 2.070.000,-Kč bez DPH

O prodeji vozů jako Porsche Cayman 981 GT4 u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto Porsche Cayman 981 GT4, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model Porsche Cayman 981 GT4, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.