Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Nissan 370Z

Filtrace produktů

Koncovka výfuku (karbon) Akrapovič

Koncovka výfuku (karbon) Akrapovič

Koncovky výfuku jsou nejviditelnější součástí výfukového systému, a proto jim Akrapovič věnuje zvláštní pozornost. Abychom uspokojili i ten nejnáročnější vkus, vytvořili jsme speciální ručně vyrábené koncovky výfuku z uhlíkových vláken. Aby se naše koncovky výfuku ještě více odlišovaly od ostatních, kromě výběru těch nejlepších materiálů jsme také zvětšili průměr na nepřehlédnutelných 125 mm.
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Bodykit   Objednací číslo: TP-NIZ34-C
Běžná cena (bez DPH): 614 EUR
Zjistit více >>
Sportovní výfuk Evolution Line Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line Akrapovič

Mějte prosím na paměti, že snímek je pořízen s titanovými koncovkami, které již nejsou k dispozici, v nabídce jsou už pouze koncovky s karbonovými pouzdry. Systém Evolution pro 370 Z používá stejný tlumič jako systém Slip-On, zahrnuje však také vysokoprůtokové propojovací trubky s integrovanými rezonátory a X-pipe dílem, které nahrazují celý výfukový systém od katalyzátorů dále. Vyroben z prvotřídní...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: ME-NI/SS/1
Běžná cena (bez DPH): 1 837 EUR
Zjistit více >>
Výfuk Slip-On Line Akrapovič

Výfuk Slip-On Line Akrapovič

Mějte prosím na paměti, že snímek je pořízen s titanovými koncovkami, které již nejsou k dispozici, v nabídce jsou pouze koncovky s karbonovými pouzdry. Model 370Z od společnosti Nissan je skvělý sportovní vůz s tradicí japonských "muscle cars". Náš precizně vytvořený výfukový systém je vyroben z prvotřídní nerezové oceli a dokonale pasuje na originální upevňovací body. Instalace je snadná typu plug-and-play....
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: M-NIZ34H
Běžná cena (bez DPH): 986 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Nissan 370Z - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz