Mgr. Robert Šenkýř

Mgr. Robert Šenkýř

Majitel firmy, kurzy sportovní jízdy + individuální 1:1 coaching
Zakladatel a majitel firmy Robert Šenkýř se o její chod stará již 25 let. Dvojnásobný mistr Evropy a několikanásobný mistr ČR v závodech automobilů na okruzích a do vrchu aktivně rozvíjí a organizuje kurzy sportovních jízd a metodiku individuálního coachingu. Potřebujete informace k trackday akcím Šenkýř Motorsport nebo poradit s rozvojem vašeho řidičského umění? Neváhejte a kontaktujte Roberta Šenkýře. 
Mgr. Michaela Oujezská

Mgr. Michaela Oujezská

Performance díly + fakturace + kurzy sportovní jízdy
Michaela je součástí Šenkýř Motorsport teamu již dvanáct let. Vede kancelář a velkobchodní oddělení.Poptáváte podvozky KW nebo jakékoliv performance produkty? Kontaktujte ji.  
Richard Buček

Richard Buček

Autodíly, pneumatiky, servis vašeho vozu
Richard je našim odborníkem přes autodíly a servis vozů. Pokud potřebujete najít díly na opravu nebo se objednat na servis, kontaktujte přímo Richarda. Napsat mu můžete i přes webový formulář přímo v sekci servis.
Michal Pavlíček

Michal Pavlíček

Performance díly + obchod
Michal má u nás na starosti obchodní záležitosti a především objednávky Akrapovič a BBS.Potřebujete něco z těchto komponentů? Kontaktuje prosím Michala.
Tomáš Franěk

Tomáš Franěk

Servis vašeho vozu
Tomáš je naším servisním poradcem. Potřebujete zkonzultovat opravu vašeho vozu, nebo se přímo objednat na servis? Napište nám přes formulář na stránce servisu nebo kontaktujte přímo Tomáše.