M4 F82 v nádherné barevné kombinaci postupně roste se svým majitelem. Během sezóny 2020 a v zimní pauze před sezónou 2021 jsme vůz postupně odladili pro špičkové nasazení na evropských okruhových akcích.

Auto zařazeno v: Reference, Reference

BMW M4 F82 Clubsport

Více o BMW M4 F82 Clubsport

Disponuje 3-cestným podvozkem KW Clubsport, ideálním pro trackday použití. Sériové karbonkeramické brzdové kotouče jsme doplnili o speciální sadu brzdových destiček Endless. Vůz jsme vybavili našimi karbonovými díly, jako jsou kapota GTS style, sada blatníků s odvzdušněním a drobné doplňky BMW Performance a kryty zrcátek Akrapovič. Kola BBS CI-R v černé barvě se k autu perfeltně hodí a pasují bez jakýchkoliv podložek. Nejdůležitější je správný setup vozu, odladěn dle našich zkušeností s nasazování našeho závodního vozu BMW M4 GT4.

Více o BMW M4 F82 Clubsport - Další #

BMW M4 F82 Clubsport - Technické údaje

ModelBMW M4 F82 Clubsport
MotorM TwinPower S55 B30 turbo technology, 2979ccm (500PS/680NM)
Převodovka7-rychlostní DKG se závodním softwarem
DiferenciálSamosvorný lamelový Drexler
MazivoRavenol 0W-40 USVO
RáfkyBBS CI-R 9,5 x 19" / 10,5 x 19"
PneumatikyMichelin Pilot Sport Cup 2
BodykitSenkyr Motorsport Bodykit made by Flossmann Auto Design - karbonová kapota GTS style, sada blatníků s odvětráním, BMW Performance prahy a zadní křídlo
TlumičeKW Clubsport 3-cestné tlumiče s horním uložením pro nastavení odklonu
BrzdyBMW karbonkeramické kotouče 400/380mm
DestičkyEndless pro CCD kotouče
SedadlaDvě závodní sedačky Recaro se 6-bodovými pásy Schrott
TelemetrieRN One se dvěma kamerami, AK Motion display
Rok realizace2021
BMW M4 F82 Clubsport - Technické údaje - Další #

Použity produkty značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

BBS - Logo

BBS

BBS je prémiový výrobce disků kol nejvyšší kvality pro sportovní a závodní vozy.

Společnost byla založena v roce 1970 Heinrichem Baumgartnerem and Klausem Brandem v německém Schiltachu, název BBS vznikl spojením počátečním písmen jejich příjmení a místa vzniku. V roce 1972 byl v BBS zkonstruován první revoluční 3-dílný disk a od té doby je jeho cesta lemovaná nepřetržitou řadou úspěchů v motoristickém sportu. 25. výročí existence značka oslavila společně s Michaelem Schumacherem titulem mistra světa ve Formuli 1, kdy jeho Benetton startoval právě na discích BBS. V roce 2020 si značka BBS připomněla 50. výročí založení představením limitované edice vybraných designů kol v oblíbené bronzové povrchové úpravě.

Drexler - Logo

Drexler

40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Heberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Race Navigator - Logo

Race Navigator

Inovativní systémy a zařízení pro záznam a analýzu vaší jízdy ať při trackdays tak i v profesionálním motorsportu. RN Race navigátory automaticky zaznamenávají polohu GPS, rychlost, fyzikální parametry i časy.

Veškerá data lze přenášet pomocí aplikace přes Wi-Fi do iPadu či PC. Budete moci analyzovat kola podle libovolných kritérií, získáte letecký pohled závodní dráhy na základě Google Maps. Porovnáte uskutečněná závodní kola a zjistíte, kde jste ztratili nebo získali čas a můžete přehrávat videa díky funkci videopřehrávače.

Ravenol - Logo

Ravenol

Dodavatel špičkových maziv s tradicí od roku 1946 je technologickým partnerem BWT Racing Point F1 Teamu i oficiálním dodavatelem programu BMW M Motorsport Customer Racing M4 GT4. Oleje a maziva Ravenol jsou zaměřené na běžné uživatele až po profesionální servisy, průmysl a špičkové automobilové závodníky.

Recaro - Logo

Recaro

Sedadla RECARO činí jízdu bezpečnější, pohodlnější a lépe ovladatelnou. Od roku 1906 se společnost RECARO stala ikonou, jejíž sedadla nejsou vyrobená jen z precizních komponentů a kvalitních materiálů, ale i z inovací, kvality, řemeslného umění a vášně pro auta. Čtyři modelové řady – Dynamic, Race, Comfort a Classic pokryjí jakékoliv požadavky na bezpečnost, pohodlí a kontrolu nad vozem, ať už vlastníte komfortní sedan, sportovní vůz pro víkendy na okruzích nebo atraktivní youngtimer, variabilita potahových materiálů umožňuje sladit sedadla RECARO s každým interiérem.

Zážitkový poukazDárkový poukaz