Doplňující informace

Základní informace

Základní cena

Cena (bez DPH): na požádání EUR
Cena (včetně DPH): na požádání EUR

Doplňující informace

TRÉNINKOVÝ VŮZ BMW M4 GT4

Novinkou v týmu Šenkýř Motorsport pro sezónu 2019 je závodní vůz BMW M4 GT4.
Zapůjčením vozu tak máme co nabídnout nejen novým závodním jezdcům, ale i zájemcům o 1:1 coaching nebo taxi jízdu, a to vše za dostupnou cenu.
Tovární speciál z BMW Motorsportu disponuje několika režimy výkonu v rozmezí 420-490 PS a hmotností 1400kg. Hned v prvním roce po uvedení na trh zvítězila M4 GT4 v několika šampionátech vozů GT4 a byla vyhlášena nejlepším závodním vozem roku 2018.
Kategorie GT4 je ve světě pořád více populární, díky cenové dostupnosti a poměru cena-výkon-zábava jsou závody vozů GT4 stále populárnější kategorií motoristického sportu.

Obsahuje

Novinkou našeho týmu je projekt s názvem "BE A RACE DRIVER" - celoroční tréninkový program s vozem BMW M4 GT4 pro ty z vás, kteří by si chtěli naplnit svůj sen stát se automobilovým závodníkem.
Tto všechno s kompletní podporou týmu Šenkýř Motorsport.
Provedeme vás celým procesem tréninku, tak, jak to děláme s našimi závodními jezdci.

Ti z vás, kteří budou chtít pokračovat, se mohou stát součástí přípravy na opravdový závod, včetně získání závodní licence a všeho potřebného.

Ničeho se nebojte, například Creventic 24h series je  finančně i jezdecky velmi příjemný seriál vytrvalostních závodů, ideální pro začátek kariéry závodního jezdce.
Tréninkové dny budeme organizovat při našich trackday akcích v Brně, v Mostěa  na Slovakiaringu, naši M4 GT4 vezmeme letos i do Spa Francorchamps a jako vždy bude s námi i celou zimu při akcích Endless Summer ve Španělsku a Portugalsku.
Další tréninkové dny postupně hledáme a doplňujeme. Rádi Vám v případě potřeby najdeme i další termíny na vybraných evropských tratích dle vaší volby.
Projekt je určen také těm z vás, kdo nemáte ambice stát se automobilovým závodníkem, ale prostě máte chuť si vyzkoušet jízdu v závodním autě pod odborným vedením.