Ve zkratce | Kde | Cena | Doplňující informace

Základní informace

Splň si svůj sen a staň se alespoň na chvíli automobilovým závodníkem!

Ve zkratce

"BE A RACE DRIVER" je celoroční tréninkový program s vozy BMW M4 GT4 a BMW M2 Competition Trackday Evo pro ty z vás, kteří si chtějí naplnit svůj sen stát se automobilovým závodníkem.
To všechno s kompletní profesionální podporou a 1:1 coachingem týmu Šenkýř Motorsport.
Provedeme vás celým procesem tréninku, tak, jak to děláme s našimi závodními jezdci a postupně Vás přiblížíme na jejich úroveň.

Základní cena

Cena (bez DPH): na požádání EUR
Cena (včetně DPH): na požádání EUR

Doplňující informace

Novinkou našeho týmu je projekt s názvem "BE A RACE DRIVER" - celoroční tréninkový program s vozem BMW M4 GT4 pro ty z vás, kteří by si chtěli naplnit svůj sen stát se automobilovým závodníkem.
To všechno s kompletní podporou týmu Šenkýř Motorsport.
Provedeme vás celým procesem tréninku, tak, jak to děláme s našimi závodními jezdci.

Ti z vás, kteří budou chtít pokračovat, se mohou stát součástí přípravy na opravdový závod, včetně získání závodní licence a všeho potřebného.

Ničeho se nebojte, například závodní série Creventic 24h series je  finančně i jezdecky velmi příjemný seriál vytrvalostních závodů, ideální pro začátek kariéry závodního jezdce.
Tréninkové dny organizujeme i při našich trackday akcích v Brně, v Mostě a  na Slovakiaringu, naše vozy M4 GT4 M2 Competition Trackday Evo si můžete zapůjčit i ve Spa Francorchamps a jako vždy bude s námi i celou zimu při akcích Endless Summer ve Španělsku a Portugalsku. 
Další tréninkové dny postupně hledáme a doplňujeme. Rádi Vám v případě potřeby najdeme i další termíny na vybraných evropských tratích dle vaší volby.
Projekt je určen také těm z vás, kdo nemáte ambice stát se automobilovým závodníkem, ale prostě máte chuť si vyzkoušet jízdu v závodním autě pod odborným vedením.

Tréninkový vůz BMW M4 GT4

Novinkou v týmu Šenkýř Motorsport se pro sezónu 2019 stal závodní vůz BMW M4 GT4.

Tovární speciál z BMW Motorsportu disponuje několika režimy výkonu v rozmezí 420-490 PS a hmotností 1400kg. Hned v prvním roce po uvedení na trh zvítězil M4 GT4 v několika šampionátech vozů GT4 a byl vyhlášen nejlepším závodním vozem roku 2018.
Kategorie GT4 je ve světě pořád více populární, díky cenové dostupnosti a poměru cena-výkon-zábava jsou závody vozů GT4 stále populárnější kategorií motoristického sportu.

Tréninkový vůz BMW M2 Competition Trackday Evo

Tento vůz je projektem týmu Šenkýř Motorsport pro sezónu 2020 a stal se ihned jedním z nejrychlejších coachingových nástrojů. 

M2 C Trackday Evo disponuje výkonem v rozmezí 450-490 PS a hmotností 1475kg. Svůj potenciál již stihl ukázat na okruzích v Mostě (1:42,240), na Slovakiaringu (2:17,00) a Nordschleife (7:17,70) a stal se oblíbeným nástrojem našeho 1:1 coachingu.

Zapůjčením obou vozů tak máme co nabídnout nejen novým závodním jezdcům, ale i zájemcům o 1:1 coaching nebo taxi jízdu, a to vše za dostupnou cenu. 

S osobním 1:1 coachingem "Be a race driver" se naučíte závodní vůz řídit dynamicky a bezpečně – jako profesionál. Tuto dovednost si přenesete i do vaší další kariéry trackday pilota.

Kdo chce řídit auto jako profesionál, individuálnímu coachingu se nevyhne. Mistr Evropy i ČR v závodech do vrchu i na okruzích Robert Šenkýř a jeho trenéři vám během individuálního tréninku prozradí triky závodních jezdců.

Chcete se dozvědět, jak dobře na tom jezdecky jste? Kde Vaše technika jízdy dosahuje perfektnosti a na kterých místech máte ještě potenciál?

Proč 1:1 osobní coaching?

Během tréninku "Be a race driver" sedí váš trenér vždy na sedadle spolujezdce a okamžitě vidí, co se děje. Během dne si několikrát pozice vyměníte a coach vám kromě zajetí referenčního kola ukáže i dovednosti, které se kolikrát  dají jen složitě slovně popsat.
Tak je Váš učební pokrok výrazně rychlejší a efektivnější než při běžném tréninku ve skupinách. 

Rozbor dat – absolutní nutnost!

Všechna vaše kola jsou zaznamenávána telemetrií s video- a datovým záznamem. Tak krásně uvidíte, ve kterých pasážích ještě máte potenciál a kde již jedete na hranici. Coaching je tak ještě efektivnější a bezpečnější. S sebou domů si odnesete reflexi a případně i soubor dat z vaší jízdy. V klidu si tedy budeme moci projít do hloubky to, co jste při tréninku zažili a podívat se na vámi zajetá kola na videu.

 

Zážitkový poukazDárkový poukaz