Filip Sládečka

Filip Sládečka

Filip je jedním z nejlepších aktuálně jezdících pilotů Česko-Slovenska, s mnoha tituly a úspěchy po celé Evropě.Od debutu v Alfa Romeo WTCC, přes začátky s BMW v různých evolucích BMW M3 týmu Šenkýř Motorsport a následné kariéře ve vozech kategorie DTM se dostal zpět ke kategorii GT vozů. Je jedno, kde Filip startoval, vždy patřil k nejrychlejším jezdcům na trati, kteří svou jízdu umí zanalyzovat a posouval úspěšně sebe i auto na samotnou hranici.
Marian Bíž

Marian Bíž

K ježdění v týmu Šenkýř Motorsport:Obrovská profesionalita a nasadenie, celý tím funguje ako hodinky ale hlavne má srdce a dušu. Každý track day alebo závod bola pre mňa obrovská skúsenosť a zážitok, ale najmä skvelý pocit, že je o mňa a moje auto postarané na 120%.
Petr Švantner

Petr Švantner

K ježdění v týmu Šenkýř Motorsport: Čím více se chce jezdec zlepšit a čím více touží po úspěších na závodech,  tím více začně chápat potřebu adekvátní techniky, zázemí a šikovných lidí kolem sebe. Robert Šenkýř a jeho tým mě v tomto ohledu neskutečně podporují a zároveň ve mně probouzí touhu jim to na závodech vrátit. Vždyť přece nosím na kombinéze logo Šenkýř Motorsport !!!
Richard Gonda

Richard Gonda

Podle statistických portálů nejúspěšnější slovenský jezdec z pohledu množství vítězství ve významných mezinárodních závodech získaných pole position a procentuálně nejvyšší šancí na vítězství v závodě. Ve své kariéře zvítězil v prestižním seriálu Formule F3 Eurocup a vyzkoušel si i speciály Formule GP2, GP3 a Indy-lights. Od roku 2017 je pilotem Šenkýř Motorsport v závodech kategorie GT3.  
Robert Šenkýř

Robert Šenkýř

Dvojnásobný mistr Evropy v závodech do vrchu v absolutním hodnocení cestovních vozů, mnohonásobný mistr České i Slovenské republiky v závodech do vrchu a na okruzích, dlouholetý reprezentant České republiky a jezdec s úspěšnou třicetiletou závodní kariérou. Zakladatel a majitel týmu Šenkýř Motorsport, který vytvořil metodiku a koncept 1:1 coachingu pro trackday vozy a jejich jezdce. 
Samuel Vetrák

Samuel Vetrák

Samuel usmernuje svoju vasen do profesionalnejsej urovne pretekara pod vedenim Richarda Gondu a v skvelom zazemi teamu Senkyr Motorsport, na specialoch BMW M2 Evo a BMW M4 GT4. Absolvoval uz testy a zavody na okruhoch v Brne, Pannoniaring, Slovakiaring, Hungaroring, Most, Barcelona, Portimao, RedBullRing, s prvymi umiestneniami v roku 2022. “Robert a jeho team mi umoznili vstupit do sveta motorsportu tym najprofesionalnejsim sposobom, usmernit ale i rozpalit dalsiu vasen a dnes si uz neviem predstavit zivot bez jazdenia.”  
Tomáš Erdélyi

Tomáš Erdélyi

Tomáš je jezdec, který se vypracoval z amatérských závodů do vrchu až do špičky licencovaných závodů Mistrovství České a Slovenské republiky v závodech na okruzích a do vrchu. Několikrát zvítězil i v Mistrovství FIA CEZ. Od prvních úspěchů s vozem BMW M3 E36 se pravidelným tréninkem a pílí vypracoval až do kategorie GT3 a právem patří do skupiny trenérů Šenkýř Motorsport.