Váš profesionální úpravce vozů všech značek

GFX | fp-senkyr.jpg

Jsme rádi, že jste navštívili právě naše stránky.

  • Jako dlouhodobý výhradní dodavatel sortimentu značek KW, ST Suspension, Akrapovič, Drexler, AP Racing, Liteblox, Supersprint, Flossmann, BBS a technický partner společnosti Ravenol Vám doporučujeme návštěvu našeho Katalogu performance dílů pro vozy všech značek.

  • Jste majiteli vozu značky BMW a přemýšlíte, jak své auto vylepšit tou správnou úpravou? BMW M Katalog pro "tuning and racing parts" je Vám plně k dispozici.

  • Naučte se řídit svůj vůz ještě lépe a bezpečněji v našich "Kurzech sportovní jízdy". Škola driftingu, nebo kurz sportovní jízdy na okruhu - to všechno pod dohledem zkušených instruktorů.

  • Jste fanouškem automobilových závodů? Se závodním týmem Šenkýř Motorsport zažijete ten správný adrenalin - a to jako řidič nebo spolujezdec....

Za celý tým,
Robert Šenkýř

DATA | robert_signature.png

Právě se děje

Dárkový poukaz - Vánoce se blíží a Vy přemýšlíte nad vhodným dárkem?
01.12.2020
Kromě zážitku v podobě účasti na jedné z našich okruhových akcí v sezóně 2021 můžete věnovat i DÁRKOVÝ POUKAZ na námi nabízené díly a služby.
Vánoční voucher na zážitek
25.11.2020
Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ na zážitek v podobě účasti na jedné z našich okruhových akcí v sezóně 2021.
Šenkýř Motorsport zůstává na závodní trati i v čase koronaviru!
29.04.2020
Právě dnes odstartují historicky první Mistrovství Slovenska v Digitálním Motorsportu a naše barvy při tom samozřejme nebudou chybět.
Tým Šenkýř Motorsport se v Barceloně probojoval dvakrát mezi nejlepší desítku
23.09.2019
Druhý závod šestého podniku International GT Open v Barceloně měl dramatický nádech, ze kterého dokázala posádka ve složení Beitske Visser – Richard Gonda vytěžit sedmé a deváté místo.
Zážitkový poukazDárkový poukaz