V našem sortimentu najdete performance díly renomovaných výrobců komponentů pro sportovní a závodní vozy. Soustředíme se jen na to nejlepší v každém odvětví - britský AP Racing, dodavatel špičkových brzdových systémů pro týmy ověnčené tituly mistrů světa, bezkonkurenční konstruktér diferenciálů a rozvodových ústrojí DREXLER, legendární výrobce kol z lehkých slitin BBS, oba těžící z mimořádných zkušeností v motosportu a dodávající do prvovýroby významným výrobcům sportovních aut, německá olejářská společnost Ravenol, jejíž oleje i maziva najdete i ve Formuli 1, inovativní LITE BLOX  s neuvěřitelně kompaktními a lehkými autobateriemi, sportovní výfuky z italské Mantovy Supersprint nebo legendární Akrapovič s jeho nádhernými titanovými výfuky, jehož automobilovou divizi na českém a slovenském trhu výhradně zastupujeme.

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli. Nabízíme to nejlepší, co váš „miláček” může mít, poskytujeme také odbornou montáž a servis.

V případě, že si nejste jistí vhodností komponentu pro váš vůz, kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře.

Nebo si s námi domluvte schůzku přímo v našem novém performance & racing centru na okraji Brna, podívejte se na námi postavené vozy a proberte u kávy všechny možnosti personifikace vašeho auta s lidmi, kteří jsou stejně postižení benzínem jako vy.

Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Typ komponentu

Rychlý přechod

Podle značky a modelu auta

˅
˅

Podle výrobce

˅
Zážitkový poukazDárkový poukaz