Cena zahrnuje

Základní informace

Nebojte se, mnozí licencovaní "závodníci" jezdí hůře než Vy!

Kde

Automotodrom Brno, Autodrom Most, Slovakiaring a celé řada dalších

Základní cena

Cena (bez DPH): od 295 EUR
Cena (včetně DPH): od 359 EUR
Co zahrnuje cena

Cena zahrnuje

Ceník individuálního 1:1 coachingu

1 den

 
1 Pilot exklusivně 33 000 Kč
2 Piloti si dělí jednoho coache 18 000 Kč/Pilot
3 Piloti si dělí jednoho coache 13 500 Kč/Pilot

1/2 den

 
1 Pilot exklusivně 18 000 Kč
2 Piloti si dělí jednoho coache 12 000 Kč/Pilot
3 Piloti si dělí jednoho coache 8 000 Kč/Pilot

Kompaktní coaching

 

60 min 1:1 coachingu v autě + 30 min rozbor dat.
Onboard a analýza dat s sebou na USB.
1 Pilot exklusivně.

8 000 Kč                       

Ceny jsou uvedeny bez DPH.
V ceně není zahrnuto: auto, PHM, pronájem dráhy.

Obsahuje

S osobním 1:1 coachingem se naučíte řídit vaše auto dynamicky a bezpečně – jako profesionál. Berte nás za slovo!

Kdo chce řídit auto jako profesionál, individuálnímu coachingu se nevyhne. Mistr Evropy i ČR v závodech do vrchu i na okruzích Robert Šenkýř a jeho trenéři vám během individuálního tréninku prozradí triky závodních jezdců.

Chcete se dozvědět, jak dobře na tom jezdecky jste? Kde Vaše technika jízdy dosahuje perfektnosti a na kterých místech máte ještě potenciál?
Podíváme se pořádně na Vámi zajetá kola a zanalyzujeme Vaši techniku jízdy ve všech detailech.
Podporu najdete v precizním záznamu dat s onboard videem. Tak je každé Vámi zajeté kolo detail po detailu zaznamenáno a posléze srovnáno s referenčním kolem profesionálního jezdce. V pravidelných odstupech vždy předvedeme zajetí rychlého kola a ukážeme, jak by to mohlo jít. U toho si člověk mnohé uvědomí a může dosáhnout velkých pokroků. Vše pro radost z jízdy a bezpečnost.

Automotodrom Brno nebo Nordschleife – základem je perfektní kombinace teorie a praxe!

Zajetá kola jsou po absolvování tréninku sestříhána a Vy je dostane k dispozici na DVD, abyste si je mohli v klidu doma prostudovat. Mimo to dostanete výtisky záznamu dat s vysvětlením ke zlepšení Vaší jízdy.
Je jedno jestli v Brně, nebo na legendární Nordschleife – připravíme program střižený přesně pro Vás. Chcete si rozdělit den s kamarádem či kolegou? Žádný problém, dva vozy v jednom dni jsou optimální kombinací mezi cenou a výkonem.

Oslovte nás, sestavíme balíček služeb a cenovou nabídku přímo na Vaše přání.

Proč 1:1 osobní coaching?

U individuálního couchingu sedíme na sedadle spolujezdce a okamžitě vidíme, co se děje. Mimo to při jízde s profesionálem rozpoznáte věci, které se jen složitě dají slovně popsat.
Tak je Váš učební pokrok výrazně rychlejší a efektivnější než při běžném tréninku ve skupinách. Rádi se Vám přizpůsobíme a domluvíme vyhovující termín na Vámi vybraném okruhu.

Rozbor dat – absolutní nutnost!

Všechna coachovaná kola jsou zaznamenávána telemetrií s video- a datovým záznamem. Tak krásně uvidíte, ve kterých pasážích máte jaký potenciál a kde již jedete na hranici. Coaching je tak ještě efektivnější a bezpečnější. S sebou domů si odnesete recenzi a případně i soubor dat z Vaší jízdy. Tak si budete moci v klidu projít do hloubky to, co jste zažili při coachingu a podívat se na Vámi zajetá kola na videu.

Nemáte vlastní sportovní vůz?

Pro ty z Vás, kteří nemají žádný vůz vhodný pro naše kurzy sportovní jízdy, máme v nabídce auta k zapůjčení - BMW M4 GT4(485PS) a BMW M2 Competition Trackday Edition (480PS)
Možný je i trénink zaměřený na získání licence závodního jezdce a cílená příprava na start v závodech Mezinárodního mistrovství ČR na okruzích.