Auto BMW M3 E92 GTR trackday bylo již prodán. Podívejte se na naši aktuální nabídku aut k prodeji.

Tato M3 E92 je ve své typické oranžové barvě ozdobou evropských trackday akcí již téměř deset let. Auto disponuje kompletním rozšířeným karbonovým bodykitem Flossmann včetně výrazného předního splitteru a zadního přítlačného křídla.

Auto zařazeno v: Reference, Auta na prodej

BMW M3 E92 GTR trackday již bylo prodáno

Stav km: 65000km, nikdy nehavarované
Cena k jednání: 49.900€

Více o BMW M3 E92 GTR trackday

Podvozek KW Clubsport 3-cestný, přední i zadní brzdový kit AP Racing, výfuk Akrapovič, Clubsport svody Šenkýř Motorsport, sportovní vačkové hřídele, karbonový airbox a upgradovaný software motoru a mnoho dalších úprav řadí tuto M3 E92 mezi nejpopulárnější vozy, přitažlivé pro fanoušky i fotografy všude tam, kde se ukáže.

BMW M3 E92 GTR trackday - Technické údaje

ModelBMW M3 E92 GTR trackday
Motor4,0l V8 engine BMW S65 B40 (450PS/420Nm), sportovní vačky Schrick, karbonový airbox
Převodovka6-rychlostní manuální séeriová převodovka
DiferenciálSamosvorný diferenciál Drexler
MazivoRavenol RSS 10W-60
RáfkyATS 10x18" / 11x18"
PneumatikyPirelli Trofeo semislick
Ochranný rámClubsport rám nad B sloupky
BodykitFlossmann karbon body kit - přední kapota s powerdomem, sada blatníků a prahů, přední a zadní nárazník, zadní přítlačné křídlo
TlumičeKW Clubsport 3-cestný
BrzdyAP Racing: 6-píst třmen (PN), kotouč 378x36mm, 4-píst třmen (ZN), kotouč 352x26mm, race ABS software
DestičkyEndless
SedadlaDvě závodní sedačky Recaro se 6-bodovými pásy pro možnost coachingu
TelemetrieRN One
Rok realizace2012

O prodeji vozů jako BMW M3 E92 GTR trackday u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M3 E92 GTR trackday, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M3 E92 GTR trackday, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.