Prémiový autoservis Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport je prémiový autoservis zaměřující se na profesionální servis sportovních vozů, výkonnostní úpravy vozidel a stavby sportovních aut.

Pomůžeme vám s čímkoliv od klasických servisních služeb či oprav, jako je běžná údržba vozu, přezutí pneu nebo generální oprava motoru, přes montáž sportovních dílů a součástek zlepšujících charakter vozu, a to jak pro silniční, sportovní, tak závodní účely, až po kompletní přestavbu sériového vozu na úroveň výkonného stroje patřícího na trackday akce a evropské okruhy.

Naší doménou jsou značky BMW, Porsche, McLaren, Ferrari a Lamborghini v jejich sériové i sportovní podobě, ale pravidelně se staráme také o auta německých automobilek Mercedes-AMG a Audi.

Základnou pro specializovaný autoservis a automobilový tým Šenkýř Motorsport je naše Performance & Racing Centrum v Popůvkách u Brna. Našim zákazníkům v něm zajišťujeme nadstandardní služby – na naše závodní speciály i vaše sportovní auta využíváme profesionální vybavení, nástroje, technologie a servisní postupy, jaké se jinak dostávají jen autům startujícím v závodních sériích.

Prémiový autoservis Šenkýř Motorsport

Služby autoservisu Šenkýř

V našem servisu nedaleko Brna poskytujeme jak pravidelnou údržbu, která je běžná a k dispozici v naprosté většině autoservisů, tak i nadstandardní služby spojené především s výkonnostními úpravami sportovních a závodních aut.

Jaké služby poskytujeme?

Sportovní auto na míru

Speciální a velmi žádanou službou je kompletní přestavba standardního vozu na sportovní vůz, během které proměňujeme vzhled i „vnitřnosti“ auta a přibližujeme ho k závodním speciálům. U takových úprav dochází k rozsáhlejší výměně většiny komponentů (motor, výfuk, podvozek, diferenciál, díly karoserie atd.), které mají vliv na jízdní vlastnosti auta, a několika dalším výkonnostním úpravám (např. úpravy brzdových a výfukových systémů).

V zásadě se ale všechno dělá na míru klientovi a auto upravujeme podle jeho požadavků s přihlédnutím na naše zkušenosti a doporučení.

Jaká auta nejčastěji opravujeme/upravujeme

Služby autoservisu Šenkýř

Průběh servisu

1. Dovezení auta:

Auto nejprve potřebujeme dostat k nám na autoservis v Popůvkách, přičemž existuje několik variant. Vozidlo nám můžete dovézt sami a předat nám ho přímo v našem Performance & Racing Centru Pro naše klienty nabízíme následný odvoz kamkoliv v rámci Brna a blízkého okolí.

Pokud nemáte čas a prostor nám auto dodat, můžeme vám nabídnout službu pick-up, kdy si váš vůz vyzvedneme a přivezeme k nám. Poslední možností je odvoz auta – Šenkýř Motorsport disponuje závodním truckem pro odvoz až čtyř vozů, dodávkou a uzavřeným vlekem, takže v případě zájmu nebo potřeby (např. auto je porouchané a nepojízdné) vám auto naložíme a odvezeme na servis. Tyto služby jsou zpoplatněné.

2. Délka autoservisu

Naprostá většina našich úprav a autoservisních zásahů trvá 1–4 pracovní dny, a to v závislosti na náročnosti jednotlivých úkolů.

Během jediného dne zvládáme běžnou údržbu vozu, typicky výměnu oleje v motoru nebo jiných provozních kapalin, pneuservisní práce, ale také montáže základních sportovních podvozků nebo výfukových systémů.

Do několika dnů se obvykle rozprostřou rozsáhlejší úpravy vozidel. Jedná se například o náročnější instalaci sportovních podvozků s nastavením geometrie a vyvážením vozu, kompletní výměny výfukových systémů, rozsáhlejší opravy a úpravy motorů a diferenciálů, instalace aerodynamických dílů a balíčků.

Časově nejnáročnější jsou přestavby vozy na klíč, které se mohou protáhnout do několika týdnů, a to kvůli většímu množství dílů a potřebných úkonů.

3. Během servisu vozidla

Pro naše klienty nabízíme možnost počkat na servis v našem zázemí. Díky modernímu, dobře vybavenému showroomu a reprezentativním prostorům v dílnách máte rozmanité možnosti, jak trávit svůj čas v době, kdy se staráme o vaše auto.

Co všechno v našem showroomu můžete?

 • v klidu posedět s televizí a Wi-Fi
 • dát si kávu, nápoj či jinou drobnost
 • vyřídit si pracovní povinnosti, k volnému užívání je též naše jednací místnost
 • v letních měsících posedět pod pergolou (s kávou a dosahem Wi-Fi)
 • vyzkoušet jízdu na profesionálním simulátoru
 • navštívit naši posilovnu (šatna, sprcha i ručníky – vše k dispozici)

V neposlední řadě můžete s naší asistencí zaskočit přímo do autoservisu a přihlížet mechanikům „pod ruce“.

A pokud budete potřebovat z našeho centra odejít, můžeme vám nabídnout odvoz kamkoliv do Brna nebo blízkého okolí.

Upozornění: Během čekání na servis jsou volně přístupné prostory našeho showroomu s posezením, jídlem a simulátorem. Bohužel kvůli bezpečnosti však není možné, aby se naši klienti volně pohybovali po celém areálu. V případě zájmu vás proto do prostorů posilovny a autoservisu doprovodíme a všechno ukážeme. Nemáme co skrývat, pro naše klienty jsme vždy otevření.

4. Po dokončení servisních prací

V ideálním případě si naši zákazníci vyzvedávají auta ihned po dokončení, ale naše klienty žádným způsobem nelimitujeme – po dohodě se jim snažíme vyjít vstříc předáním vozidla v jakémkoliv čase.

Průběh servisu

Moderní zázemí a profesionální vybavení

Areálem Šenkýř Motorsport je od roku 2020 nové a prostorné Performance & Racing Centrum nedaleko Brna, v jehož základu stojí na jedné straně mechanici s bohatými zkušenostmi, na druhé straně kombinace profesionálního vybavení, technologií a moderního zázemí.

Technické vybavení autoservisu

V našem servisu pracujeme s tímto vybavením:

 • K servisním pracím využíváme profesionální ruční nářadí SONIC.
 • Dílna je osazena čtyřmi zvedáky RAVAGLIOLI se specifikací pro BMW M a několika dalšími servisními plochami (v jeden moment tak můžeme pracovat až na osmi vozech).
 • Pneuservis je kompletně vybavený stroji HPA-FAIP s pomocným ramenem do velikosti kol až 22“ a pro pneumatiky RSC.
 • Pro nastavení geometrie vozu a sportovního setupu podvozku využíváme speciální geometrii MANTHEY Racing, BMW Motorsport, Lamborghini a další.
 • Speciální měřící zařízení máme i na vozy jiných značek než BMW, Porsche a Lamborghini.

Např. zmiňovaný MANTHEY Racing je velmi sofistikované měřící zařízení geometrie podvozku. Díky němu jsme schopni přesně a profesionálně nastavit podvozek vozidla tak, aby řidič mohl využít plného potenciálu vozu, a to i třeba přizpůsobením vždy na konkrétní závodní okruh. U tohoto nastavení se provede i vyvážení vozu pro dokonalý výsledek. Konkrétní setupy můžeme díky stejnému vybavení konzultovat s techniky Manthey Racing.

Bezpečné a čisté prostředí autoservisu

Vedle moderních technologií také dbáme na maximální čistotu a bezpečnost.

Každý pracovník si své pracoviště udržuje v čistotě, a to jak během servisu, tak i po jeho skončení. Uklízí se každý den. Pravidelně pak na konci každého pracovního týdne provádíme kompletní větší úklid. Nebojíme se, že bychom měli na pracovišti nepořádek, takže i proto vám s radostí ukážeme, jak to u nás vypadá a necháme vás sledovat celý průběh servisu. Jak to u nás vypadá si můžete prohlédnout také na fotkách níže.

O svoje auto se ani nemusíte strachovat z hlediska zabezpečení. Celé naše centrum je kompletně uzavřeno, má kamerový dohled a není přístupné veřejnosti. Zároveň jsme pojištění proti všem škodám, které by případně mohly vzniknout.

Moderní zázemí a profesionální vybavení

Profesionální tým zkušených mechaniků

Naši mechanici se mohou pyšnit dlouholetými a v oboru nenahraditelnými zkušenostmi se servisem, provozem a znalostmi ze závodního prostředí automobilového světa. Naší vášní je už po dlouhou dobu péče o sportovní a závodní vozy a jejich stavba. Rádi se proto postaráme také o to vaše.

Pomůžeme, poradíme a všechno za vás vyřídíme

Jakožto odborníci vám nejprve poradíme s výběrem vhodných dílů nebo úprav, stejně tak můžete přijít s jakýmkoliv problémem či dotazem. Se sportovními auty se setkáváme denně a víme nejlépe, co se hodí více a co méně, co způsobí jaký výkonnostní skok a co naopak propad. Ať už se zeptáte na optimální nastavení svých vozů, nebo na specifické a technické závady vozidel, rádi odpovíme a poskytneme nějaká doporučení.

Optimální díly pro vás obstaráme, vaše auto přistavíme, komponenty nainstalujeme a dáme auto dohromady. Nakonec i zlikvidujeme vzniklý odpad (díly, které podléhají běžnému opotřebení se ekologicky likvidují; na ostatních dílech se s klienty domluvíme, zda je chtějí vrátit a odvézt; v opačném případě je opět ekologicky likvidujeme). V každém případě se nebudete muset téměř o nic starat.

Nikde vám nedokázali pomoct? Dejte na specializovanou dílnu závodního týmu

Nevíte si rady, co se svým autem, přestože jste už navštívili několik autoservisů a v každém z nich neuměli nebo nedokázali vyřešit daný problém? Obraťte se na nás, napište e-mail nebo zavolejte a pomůžeme vám. Podobných poptávek jsme už měli řadu a díky našemu profesionálnímu a specializovanému kolektivu dokážeme plnit takřka všechna přání klienta.

Máte vlastní díl? Raději to nechte na nás

Kvůli zachování profesionality instalujeme vámi přivezené díly pouze ojediněle, ve výjimečných případech a po předchozí domluvě. Většinou totiž nákup i instalaci komponentů (včetně nároků na bezpečnost) máme kompletně pod kontrolou.

Pokud to tak není (jako v uvedeném případě), musíme se ujistit, že díl odpovídá daným normám a že není pro vozidlo nebo posádku vozu nebezpečný. Věřte nám, s výběrem vhodných komponentů vám perfektně poradíme. Počtem opakování jsme získali mnoho zkušeností z provozu, které nám zpětně potvrdili, co bylo správně a co ne.

Showroom

Některé naše servisní práce, opravy nebo úpravy aut mohou zabrat pár hodin a vy jako náš vážený zákazník máte v průběhu čekání k dispozici náš příjemně vybavený showroom, kde můžete odpočívat, pracovat nebo se třeba bavit. Zároveň lze přes prosklený průhled průběžně sledovat, jak pokračují práce na vašem voze.

Pohodlné posezení, občerstvení i prostor na práci

V showroomu je pro vás k dispozici několik pohodlných sedaček, televize a přístup k Wi-Fi. V případě zájmu si tu v průběhu čekání na servis zvládnete vyřídit veškeré pracovní záležitosti. Kromě toho také nabízíme menší občerstvení – můžete si u nás dát kávu, nealkoholický nápoj nebo jiné drobné pochutiny.

Posilovna

Pro trochu fyzické aktivity nabízíme kompletně zařízenou posilovnu. Z vybavení tu najdete:

 • běžecký pás,
 • rotoped,
 • kladku,
 • hrazdu,
 • míče,
 • gumy,
 • podložky na cvičení,
 • jednoruční činky
 • a lavice.

Samozřejmostí je pak šatna, sprcha a ručník.

Simulátorové centrum

Vedle toho najdete v našem showroomu také profesionální závodní simulátor, který navozuje realistické pocity jako při skutečném závodění na okruzích. Skládá se z širokoúhlého monitoru, závodního sedadla, volantu a pedálové jednotky.

Simulátor v současnosti nabízí více jak 45 značek aut a přes 40 různých závodních okruhů světové úrovně. Naši klienti si tak mohou zajezdit ve svém oblíbeném autě na svém oblíbeném okruhu z pohodlí Performance & Racing Centra, nebo se připravit na některou z nadcházejících trackday akcí a naučit se jízdní stopy a brzdné body dříve, než na okruh vůbec přijedou fyzicky.

Showroom

Poptávka servisu

Co se děje v našem servisu

Pro servis aut používáme komponenty následujících značek

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli. Nabízíme to nejlepší, co váš „miláček” může mít, poskytujeme také odbornou montáž a servis.

Akrapovič

Společnost Akrapovič je průkopníkem ve svém oboru a je uznávána jako vysoce inovativní společnost v oblasti technologie materiálů a vývoje i výroby výfukových systémů pro sportovní automobily i motocykly. Značka Akrapovič je synonymem pro nejvyšší úroveň designu, navýšení výkonu a vytvoření nezaměnitelného hluboce rezonančního zvuku výfuku.

Posedlost technickou i estetickou dokonalostí, nekompromisní důraz na kvalitu i hledání nových nekonvenčních řešení se opírá o vášeň i zkušenosti více jak 1.600 pracovníků přímo ve Slovinsku. Jednotlivá pracoviště od skenování architektury podvozku přes návrhy prototypů, testování na dynamické zkušebně až po jednotlivé fáze výroby a distribuci disponují nejmodernější technikou, každý jeden vyrobený výfuk je důsledně sledován a kontrolován, aby odpovídal nejpřísnějším kritériím legendární kvality Akrapovič.

AP Racing

Výrobce špičkových brzdových a spojkových systémů AP Racing s dlouhou tradicí v motorsportu, který dodává komponenty do prvovýroby značkám jako Aston Martin, Bugatti, Koenigsegg, McLaren a dalším. Jeho inovace jednoznačně určují trendy v oboru, pravidelná vítězství v různých šampionátech jsou toho důkazem. Nabízíme široký sortiment kompletních brzdových sad jako náhradu sériových systémů, brzdové kotouče z různých materiálů, brzdové destičky i kapaliny, brzdové třmeny i kompletní spojky.

BBS

BBS je prémiový výrobce disků kol nejvyšší kvality pro sportovní a závodní vozy.

Společnost byla založena v roce 1970 Heinrichem Baumgartnerem and Klausem Brandem v německém Schiltachu, název BBS vznikl spojením počátečním písmen jejich příjmení a místa vzniku. V roce 1972 byl v BBS zkonstruován první revoluční 3-dílný disk a od té doby je jeho cesta lemovaná nepřetržitou řadou úspěchů v motoristickém sportu. 25. výročí existence značka oslavila společně s Michaelem Schumacherem titulem mistra světa ve Formuli 1, kdy jeho Benetton startoval právě na discích BBS. V roce 2020 si značka BBS připomněla 50. výročí založení představením limitované edice vybraných designů kol v oblíbené bronzové povrchové úpravě.

BMW

BMW je prémiovým výrobcem automobilů a zároveň je jednou z nejpopulárnějších automobilových značek světa. Společnost BMW založil v roce 1913 Karl Rapp pod názvem Rapp Motorenwerke a původně se zabývala mimo jiné výrobou leteckých motorů. Od dubna 1917 se společnost přejmenovala na Bayerische Motoren Werke, tedy zkráceně BMW.
BMW se proslavilo již v 50. letech tím, že vyrobilo v Mnichově exkluzivní automobil BMW 50 podle individuálních požadavků zákazníka. Od té doby přichází BMW rok co rok s novými řadami luxusních vozidel. K nejznámějšímu modelu patří BMW řady 3, které bylo vyráběno po několik generací. Ke koncernu BMW spadají také značky MINI a Rolls-Royce. 

Brembo

Společnost Brembo je světovým lídrem a uznávaným inovátorem v oblasti technologie kotoučových brzd pro automobily. Brembo vyrábí vysoce výkonné brzdové systémy pro ty nejdůležitější výrobce automobilů, užitkových vozidel i motocyklů z celého světa.
V sortimentu najdete také spojky a další komponenty důležité pro závodní sektor.

Výzkum ve společnosti Brembo se v posledních letech soustředí také na kombinaci mechaniky, elektroniky a informatiky. Brembo klade důraz také na ekologii, recyklaci výrobních materiálů a předcházení znečištění životního prostředí.

CAE shifter

Společnost CAE Shifter se zabývá vývojem a výrobu vysoce kvalitních řadicích systémů splňujících nejvyšší požadavky profesionálních jezdců. Důraz je kladen na přesnost, extrémní odolnost, perfektní použitelnost a zároveň co nejméně zásahů nebo úprav během instalace. Řazení od CAE Shifter je naprosto nekompromisní co se funkce a kvality týče.
Řadicí páky se v CAE Shifter vyrábí ručně a testují se na každém modelu zvlášť již téměř 20 let. Zpracování podléhá přísné kontrole kvality a veškeré komponenty se vyrábí v Německu. Řazení od CAE Shifter je z vysoce kvalitních materiálů, dokonale zpracované a promyšlené do posledních detailů.

dÄHLer Competition Line

Díky mnohaletým zkušenostem a kompetenci v práci s optimalizací vozů koncernu BMW a se zlepšováním výkonnosti motorů BMW je švýcarská firma dÄHLer Competition Line perfektní odpovědí na specifické potřeby zákazníků, kteří požadují individuálněji přizpůsobené vozidlo. Společnost založená v 90. letech minulého století na okraji Bernu panem Christophem Dählerem vyvíjí a vyrábí vlastní řešení pro navýšení výkonu mimo řídící jednotku motoru, optimalizované výfukové systémy, sortiment dílů pro individualizaci karoserie nejen z karbonu nebo výběr kovaných kol s vlastním designem.

Šenkýř Motorsport je výhradním zastoupením pro produkty a řešení dÄHLer Competition Line v České republice a na Slovensku.

Drexler

40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Heberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

EDELWEISS

Mladý výrobce kol z lehké slitiny EDELWEISS vznikl v Německu v roce 2020 s potřebou uspokojit poptávku po perfektně padnoucích konkávních kolech především pro moderní sportovní vozy BMW. Extrémně nízká váha i precizní design ve spojení se špičkovou kvalitou si velmi rychle získali oblibu u bimmernation nejen v Evropě.

Endless

Japonská značka Endless vyrábí především brzdové destičky, které zařizují vítězství mnoha špičkovým závodním týmům. Veškeré produkty jsou navrhovány a vyvíjeny přímo v Endless na základě počítačových analýz a dalších moderních postupů. Endless navíc spolupracuje na výzkumu a vývoji právě s těmi, kdo jejich produkty používá v praxi. Díky tomu jejich brzdové destičky vykazují stabilní výkon a jsou oblíbené i v těch nejnáročnějších odvětvích motoristického sportu. Společnost Endless spolupracuje mimo jiné se značkami Volvo, Ford nebo Mitsubishi.

Ferodo

Ferodo je prémiovou značkou brzd a je jedním z globálních lídrů v této oblasti. Již více než 100 let Ferodo vyniká v oblasti technických inovací. Navíc dodává brzdové díly předním světovým výrobcům automobilů. 8 z 10 nejprodávanějších vozidel v Evropě obsahuje komponenty právě této značky. Ferodo se soustředí především na kvalitu, bezpečnost a spolehlivost.

Flossmann Auto Design

Společnost Flossmann Auto Design se již více než 40 let zabývá návrhem a výrobou vysoce kvalitních závodních dílů pro automobily BMW. Vyrábí je z jedinečné směsi skleněných vláken a uhlíku. Fascinující design, využití aerodynamiky a sofistikované zpracování posune vzhled i výkon vašeho BMW na novou úroveň. Sortiment Flossmann Auto Design zahrnuje také blatníky a další autodíly zvyšující výkon sportovních vozidel.

GiroDisc

Společnost GiroDisc byla založena v roce 2003 v Kalifornii a její brzdové komponenty se nejprve soustředily na vozy Ferrari. Dnes GiroDisc přímo v USA vyrábí brzdy pro všechny známé značky luxusních vozů. Brzdy GiroDisc dokáží zvýšit ventilační a chladicí kapacitu brzdového kotouče a zároveň zachovat jeho původní rozměry. Výrobky GiroDisc patří k nejkvalitnějším brzdovým komponentům na světě.

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

LITE BLOX

Revoluční kompaktní automobilové baterie pro motorsport i denní použití, které přináší úsporu až 20 kg proti standardně používaným akumulátorům. Lite↯Blox baterie je vybavena inteligentní výkonovou elektronikou, která chrání články baterie před zneužitím a přetížením (napětí, proud, teplota apod.). Telemetrická data lze zaznamenat v reálném čase a snadno diagnostikovat. Přes přes aplikaci Lite↯Blox v chytrém telefonu lze baterii navíc aktivně ovládat s využitím inovativních funkcí.

LSD Doors

LSD Doors je první značkou na světě, která nabízí kompletní program pro přestavování dveřních závěsů u automobilů. Jejich sady umožňují stylové otevírání dveří směrem nahoru za použití plynové pružiny. Impulsem pro vznik systému LSD Doors byla touha po univerzální, přizpůsobivé sadě pro otevírání dveří, které se bude dát použít na jakémkoliv voze.

Race Navigator

Inovativní systémy a zařízení pro záznam a analýzu vaší jízdy ať při trackdays tak i v profesionálním motorsportu. RN Race navigátory automaticky zaznamenávají polohu GPS, rychlost, fyzikální parametry i časy.

Veškerá data lze přenášet pomocí aplikace přes Wi-Fi do iPadu či PC. Budete moci analyzovat kola podle libovolných kritérií, získáte letecký pohled závodní dráhy na základě Google Maps. Porovnáte uskutečněná závodní kola a zjistíte, kde jste ztratili nebo získali čas a můžete přehrávat videa díky funkci videopřehrávače.

Ravenol

Dodavatel špičkových maziv s tradicí od roku 1946 je technologickým partnerem BWT Racing Point F1 Teamu i oficiálním dodavatelem programu BMW M Motorsport Customer Racing M4 GT4. Oleje a maziva Ravenol jsou zaměřené na běžné uživatele až po profesionální servisy, průmysl a špičkové automobilové závodníky.

Recaro

Sedadla RECARO činí jízdu bezpečnější, pohodlnější a lépe ovladatelnou. Od roku 1906 se společnost RECARO stala ikonou, jejíž sedadla nejsou vyrobená jen z precizních komponentů a kvalitních materiálů, ale i z inovací, kvality, řemeslného umění a vášně pro auta. Čtyři modelové řady – Dynamic, Race, Comfort a Classic pokryjí jakékoliv požadavky na bezpečnost, pohodlí a kontrolu nad vozem, ať už vlastníte komfortní sedan, sportovní vůz pro víkendy na okruzích nebo atraktivní youngtimer, variabilita potahových materiálů umožňuje sladit sedadla RECARO s každým interiérem.

Schroth

Společnost Schroth již po desetiletí vyrábí zádržné systémy (bezpečnostní pásy) a další bezpečnostní řešení pro vozidla a letadla. V současnosti je v této oblasti světovým lídrem a nabízí nejpokročilejší a nejmodernější řešení. Systémy bezpečnostních pásů Schroth tak dnes chrání cestující nejen v letadlech, ale také například ve výkonných závodních vozidlech.

SSR Performance

Společnost SSR PERFORMANCE je původně výrobcem náhradních dílů pro automobily značky BMW. Dnes nabízí náhradní díly a vylepšení i pro značky Mercedes, Lamborghini nebo Toyota. Každý produkt je důkladně testován a vyniká extrémní kvalitou. Produkty SSR PERFORMANCE potěší nejen svou kvalitou, ale především férovou cenou.

ST Suspensions

Firma Suspension Techniques z jižní Kalifornie se stala od r. 2005 součástí KW Automotive a nabízí dnes kompletní sortiment sportovních podvozkových komponentů od sportovních pružin a stabilizátorů po kompletní stavitelné podvozky. Výrobce nabízí několik řad podvozků, které dodají vašemu sportovnímu vozu maximální výkon.

Stillen

Stillen založil profesionální jezdec Steve Millen před více než 30 lety. Jeho závodní zkušenosti se v sortimentu Stillen odráží. Produkty se snaží o zlepšování výkonu sportovních vozů všech značek. Sortiment Stillen zahrnuje výfuky, sání, brzdy, chladiče, odpružení, spojky a další automobilové díly.

Supersprint

Tradiční italský výrobce výfukových systémů s historií od roku 1955 s vlastní vývojovou základnou a moderní zkušebnou vyrábí všechny komponenty v italské Mantově (výjimku tvoří sportovní katalyzátory, které pro Supersprint dodává renomovaný výrobce HJS). Supersprint má bohaté zkušenosti z motorsportu a vyvíjí výfuky i pro řadu prémiových úpravců vozů, kteří je následně nabízejí pod svým brandem. K výrobě výfukových systémů používá vysoce kvalitní nerezovou ocel 304, 310 či špičkové slitiny jako Incotel. Svojí bezkonkurenční nabídkou pokrývá široké spektrum vozů od youngtimerů po nejnovější modely včetně SUV či supersportů, lze také vybírat ze široké škály výfuků pro dieselové motory.

Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport nabízí a dodává komponenty pro sportovní i závodní automobily všech značek. Mimo jiné pořádá také kurzy sportovní jízdy a další aktivity spojené se světem sportovních vozidel. Je výhradním dodavatelem kvalitních dílů KW, ST Suspension, Akrapovič, Flossmann a dalších.

Wagner Tuning

Značka Wagner Tuning je proslulá zejména svými mezichladiči a vysoce kvalitními motorovými díly pocházejícími z Německa. Tým Wagner Tuning se specializuje na vývoj, konstrukci a výrobu mezichladičů, výfukového potrubí a dalších dílů. Inovativní vývojový software a moderní technologie jsou zárukou vysoce přesné výroby a kvalitních produktů. Wagner Tuning se zabývá také výzkumem v oblasti optimalizace motoru a zvyšování výkonu automobilů.

Wiechers

Wiechers se specializuje na klece, vzpěry, konstrukce sedadel a další díly pro závodní automobily z kvalitních materiálů. V roce 1969 zakladatel značky Dieter Wiechers navrhnul a vyrobil první ochrannou lištu pro automobil BMW. Od té doby se společnost neustále rozrůstá a je dnes považována za důležitého hráče v oblasti bezpečnosti při automobilovém závodění.