Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Audi RS 6 Avant C7
Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Toto přední spojovací potrubí z nerezové oceli lze použít pouze, je-li vůz vybaven dodatečně montovaným výfukovým systémem Akrapovič Evolution line. TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ.
Běžná cena (bez DPH): 1 120 EUR
Zjistit více >>
Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Toto přední spojovací potrubí z nerezové oceli lze použít pouze, je-li vůz vybaven výfukovým systémem Akrapovič vyvinutým pro Audi Sport. (Audi produktový kód pro S6/S7 - 4G0071897, pro RS6 /RS7 - 4G0089253A00). TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ.
Běžná cena (bez DPH): 1 120 EUR
Zjistit více >>
Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Precizně navržené a špičkově zpracované výfukové systémy Akrapovič Evolution Line jsou ideálním doplňkem vysoce výkonných modelů RS od Audi. Systémy Evolution poskytují více výkonu, vyšší točivý moment, snižují váhu a produkují nezaměnitelný zvuk Akrapovič – tvoří hluboké brumlání v nízkých otáčkách a nádherně ´práskají´ při akceleraci, když držíte plyn a věci kolem začnou mizet za vámi. Tento titanový...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-AU/TI/3H
Běžná cena (bez DPH): 7 424 EUR
Zjistit více >>
Výfukové svody (downpipe set) Akrapovič

Výfukové svody (downpipe set) Akrapovič

Pro maximální redukci hmotnosti, potenciál ladění a závodní zvuk nabízí Akrapovič svody z nerezové oceli, aby se Audi stala ještě výkonnějším strojem. Tento set-up je zamýšlen pro vozidla určená pro trackday použití. Svody poskytují skvělý zvuk, aniž by vytvářely nežádoucí hluk v kabině a představují další upgrade výfukového systému Akrapovič Evolution. Svody musí být kombinovány s jednou ze sad spojovacího...
Běžná cena (bez DPH): 2 290 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Audi RS 6 Avant C7 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz