Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Ferrari 458 Italia/458 Spider
Delete-R Akrapovič

Delete-R Akrapovič

Akrapovič Delete-R byl vyvinut pro použití performance systému Akrapovič v kombinaci se standardním nastavením ECU a eliminuje možné chybové kódy motoru způsobené zlepšeným tokem emisí.
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: P-DEL2
Běžná cena (bez DPH): 471 EUR
Zjistit více >>
Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič

Nabízíme volitelné, lehké, vysokoprůtokové propojovací trubky s 200 cpsi katalyzátory. Při použití ve spojení s tlumičem hluku je zvuk ještě agresivnější, podobně jako u 458 Challenge. Při instalaci volitelných propojovacích trubek Akrapovič se sportovními katalyzátory nebo bez katalyzátorů, které jsou vyvinuté pro použití pouze na uzavřených tratích, je nutné přeprogramování ŘJ motoru. Při instalaci...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: L-FE/T/1
Běžná cena (bez DPH): 3 162 EUR
Zjistit více >>
Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Ferrari 458 Italia je jedním z nejpůsobivějších silničních vozidel, která byla kdy navržena. Díky své lehké konstrukci, technickým inovacím a motoru o objemu 570 koní 4,5 litru je to nezapomenutelný zážitek z jízdy. Přidejte náš titanový výfukový systém Slip-On pro ještě větší výkon, nižší hmotnost a vylepšený sportovní zvuk. Náš Slip-On je vybaven výfukovými klapkami s duálním režimem a trojitým výstupním...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: MTP-FE458H
Běžná cena (bez DPH): 8 023 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Ferrari 458 Italia/458 Spider - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz