Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Lamborghini Huracán LP 610
Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Po úspěchu a zkušenostech získaných z výfukového systému Slip-On Line, který Akrapovič vyvinul pro Lamborghini Gallardo, nový systém pro Lamborghini Huracán posouvá toto ohromující auto na vyšší úroveň. Přesná konstrukce vyrobená z vysoce kvalitní titanové slitiny, která je navržena tak, aby výrazně snížila hmotnost a zlepšila manipulaci, má Slip-On Line větší hlavní trubky než standardní systém a...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: MTP-LA/TI/2
Běžná cena (bez DPH): 8 739 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Lamborghini Huracán LP 610 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz