Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Mercedes S 63 Coupé C217
Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan) Akrapovič

Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan) Akrapovič

Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: E-ME/T/2
Běžná cena (bez DPH): 4 618 EUR
Zjistit více >>
Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Extrémně lehký výfukový systém Evolution Line pro S 63 AMG Coupé je vyroben výhradně z nejkvalitnějšího titanu a obsahuje díly vyrobené ve vlastní slévárně společnosti. Tento nový revoluční systém je poprvé vybaven aktivním X-spojením, které je dokonale tvarováno, aby umožnilo smíchání výfukových plynů z obou stran motoru. Systém byl vytvořen s ohledem na trvanlivost a výkon ze speciálních slitin titanu,...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: MTP-ME/T/1H
Běžná cena (bez DPH): 6 872 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Mercedes S 63 Coupé C217 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz