Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Porsche 911 Turbo 997
Spojovací trubky na výfuk

Spojovací trubky na výfuk

Propojovací sada trubek bez katalyzátoru je vyrobena z titanu a vyžaduje přeprogramování ECU. Sada byla vyvinuta pro hardcore nadšence pro použití na trati. Tento produkt nesplňuje požadavky na emise pro silniční použití.
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky
Běžná cena (bez DPH): 2 045 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Porsche 911 Turbo 997 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz