Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Porsche Macan GTS 95B

Filtrace produktů

Ovladač výfukových klapek Akrapovič

Ovladač výfukových klapek Akrapovič

Volitelný Akrapovič Sound Kit umožňuje majitelům vybraných výfuků Akrapovič ovládat zvuk systému z kokpitu svého vozu. Pomocí technologie Akrapovič mohou řidiči snadno přepínat mezi tichým režimem a sportovnějším zvukem. Použitím příjímače, který otevírá nebo uzavírá klapky na konci výfukového systému, mohou řidiči pomocí Sound Remote Controlleru nebo nové aplikace pro smartphony (pro iOS a Android)...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: P-HF1099
Běžná cena (bez DPH): 301 EUR
Zjistit více >>
Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Výfukový systém Evolution Line (Titanium), který je vyroben z prvotřídního lehkého titanu pro snížení hmotnosti, s klapkami odlytými ve vlastní slévárně, pasuje přímo na sériové svody Macana. Vyvinutý tak, aby poskytoval jak výkon, tak i točivý moment v celém rozsahu a výrazně snížil protitlak, je zakončen ručně vytvořenými koncovkami z uhlíkových vláken, které obohacují vizuální potěšení z výfuku....
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-PO/TI/7H
Běžná cena (bez DPH): 5 995 EUR
Zjistit více >>
Zadní difuzor z uhlíkových vláken (karbon, lesklý) Akrapovič

Zadní difuzor z uhlíkových vláken (karbon, lesklý) Akrapovič

Vysoce kvalitní ručně vyráběné difuzory z uhlíkových vláken jsou dokonale stylizované pro obohacení koncovek výfuku Akrapovič a celé zadní část vozu. Sportovní a agresivní design přidává celému paketu další rozměr a ukazuje výfukový systém v tom nejlepším světle. K dispozici ve vysoce lesklém provedení.
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Bodykit   Objednací číslo: DI-PO/CA/5/G
Běžná cena (bez DPH): 1 613 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Porsche Macan GTS 95B - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz