Zvýrazněte systém párem poutavých dvojitých kulatých koncovek, vyrobených z kvalitního titanu. Pískované a potažené pro ještě lětší vzhled a odolnost.

Objednací číslo: TP-T/S/18
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Bodykit
Určeno pro: Porsche Panamera / 4 / Sport Turismo 971, Porsche Panamera 4 E, Porsche Panamera 4S / Sport Turismo 971, Porsche Panamera GTS / Sport Turismo 971, Porsche Panamera Turbo / Sport Turismo 971, Porsche Panamera Turbo S E

Běžná cena (bez DPH): 1 290 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 1 561 EUR

Koncovky výfuku (titan) Akrapovič

Informace

Zvýrazněte systém párem poutavých dvojitých kulatých koncovek, vyrobených z kvalitního titanu. Pískované a potažené pro ještě lětší vzhled a odolnost.

Více na rsm-performance.cz

Informace - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz