Toto potrubí z vysoce kvalitního extrémně lehkého titanu a s přírubami odlitými ve vlastní slévárně Akrapovič, aby dokonale lícovaly s výfukovým systém Slip-On Race Line (Titanium), bylo vyvinuto, aby doplnilo kompletní Akrapovič výfukový systém, garantující navýšení výkonových parametrů i vzrušující soundtrack. Spojení těchto dvou nejmodernějších produktů poskytuje zvuk se skutečně závodním charakterem...

Objednací číslo: L-PO/T/13/1
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Porsche 718 Cayman GT4 / Spyder, Porsche 718 Cayman GTS 4.0 / Boxster GTS 4.0

Běžná cena (bez DPH): 1 550 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 1 876 EUR

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF

Informace

 Toto potrubí z vysoce kvalitního extrémně lehkého titanu a s přírubami odlitými ve vlastní slévárně Akrapovič, aby dokonale lícovaly s výfukovým systém Slip-On Race Line (Titanium), bylo vyvinuto, aby doplnilo kompletní Akrapovič výfukový systém, garantující navýšení výkonových parametrů i vzrušující soundtrack. Spojení těchto dvou nejmodernějších produktů poskytuje zvuk se skutečně závodním charakterem plně v souladu s dynamikou vozu. Kombinace Slip-On Race Line (Titanium) a Link pipe set (Titanium) byla testována ve zkušebně Akrapovič a ve srovnání s Porsche 718 Cayman GT4 se sériovým výfukem dosáhl vůz s konfigurací Akrapovič nárůstu výkonu o 11,6 kW při 2.600 ot/min společně se zvýšením točivého momentu o 43,0 Nm při 2.600 ot/min. Tato kompletní sestava je vyvinuta pro použití na uzavřených tratích a není určena pro veřejné komunikace.

Pro OPF: Při instalaci sady Link pipe set (Titanium) je nutné přemapování řídící jednotky ECU.

Montážní upozornění: U vozů Porsche 718 GT4 / Spyder došlo od výroby cca únor 2020 k modifikaci držáků výfuku. Prosím obraťte se na svého regionálního zástupce Akrapovič kvůli detailní identifikaci verze pro objednání odpovídajícího výfuku k Vašemu vozu.

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ

Více na rsm-performance.cz

Informace - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích

Spojovací trubky na výfuk Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz