Sada spojovacího potrubí Evolution Link Pipe Set (Titanium) byla vyvinuta a testována společně s výfukovým potrubím Slip-On Line (Titanium). Tento systém je primárně vyvinutý pro BMW Competition (F87N) s filtry pevných částic OPF/GPF, lze jej ale použít pro obě verze (OPF i bez OPF). Spojovací potrubí Evolution link pipe set upgraduje systém Slip-On na systém Evolution, který zahrnuje Slip-On zadní...

Objednací číslo: E-BM/T/5
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: BMW M2 F87 COMPETITION

Běžná cena (bez DPH): 2 048 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 2 478 EUR

Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan) Akrapovič

Informace

Sada spojovacího potrubí Evolution Link Pipe Set (Titanium) byla vyvinuta a testována společně s výfukovým potrubím Slip-On Line (Titanium).

Tento systém je primárně vyvinutý pro BMW Competition (F87N) s filtry pevných částic OPF/GPF, lze jej ale použít pro obě verze (OPF i bez OPF).

Spojovací potrubí Evolution link pipe set upgraduje systém Slip-On na systém Evolution, který zahrnuje Slip-On zadní tlumič výfuku s klapkami a propojovací potrubí s vyšším průtokem plynů Evolution link pipe se středovým tlumičem výfuku. To vše je navrženo tak, aby celý systém poskytnul maximální výkonnnost i špičkové zpracování odpovídající jeho vzhledu. Celý systém je vyrobený z titanu a má jedinečný zvuk, který se lineárně zvyšuje s nárůstem otáček. Inženýři Akrapoviče dali systému soundtrack výrazně odlišný od sériového výfuku s hlubokým a sportovním charakterem bez nežádoucích podtónů nebo drnčení, který je významnou změnou zvuku bez ohledu, zda jsou klapky v otevřené nebo zavřené poloze.

Součástí systému je i sada Akrapovič Sound Kit pro optimalizaci rovnováhy mezi sportovností a pohodlím, díky které lze přes přijímač a dálkový ovladač (příp. aplikaci pro smartphony) regulovat klapky.

Při instalaci Evolution Link Pipe setu je nutné přeprogramovat řídící jednotku ECU, aby se vyloučilo možné rozsvícení kontrolky "check engine".

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ.

Informace - Další #

Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan) Akrapovič - Technické údaje

Výkon: +11.2 kW při 4800 rpm
Točivý moment: +23.8 Nm při 4650 rpm
Hmotnost: -7.2 kg

Více na rsm-performance.cz

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz