Výfukový systém Evolution Line (Titanium), který je vybaven tlumičem výfuku a kolektorem s rezonátorem vyrobeným z lehkého titanu a propojovacích trubek vyrobených z prvotřídní nerezové oceli, pasuje přímo na sériové svody Giulia Quadrifoglio. Systém obsahuje díly vyrobené ve vlastní slévárně společnosti, jako je těleso klapky a X-kus v tlumiči výfuku, který je dokonale tvarována tak, aby umožnil směšování...

Objednací číslo: S-AR/TI/1H
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Běžná cena (bez DPH): 3 890 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 4 707 EUR

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Informace

Výfukový systém Evolution Line (Titanium), který je vybaven tlumičem výfuku a kolektorem s rezonátorem vyrobeným z lehkého titanu a propojovacích trubek vyrobených z prvotřídní nerezové oceli, pasuje přímo na sériové svody Giulia Quadrifoglio. Systém obsahuje díly vyrobené ve vlastní slévárně společnosti, jako je těleso klapky a X-kus v tlumiči výfuku, který je dokonale tvarována tak, aby umožnil směšování výfukových plynů v přesně definovaném poměru. Vyvinuté pro zajištění zvýšení výkonu i točivého momentu v celém rozsahu a významně snižující protitlak, zakončeno ručně vyrobenými koncovkami z uhlíkových vláken a titanu pro zlepšení vizuálního požitku. Inženýři Akrapoviče vytvořili hluboký a sportovní zvuk bez nežádoucího drnčení, perfektně vhodný pro každodenní použití. Zřetelně se liší od sériového systému, zejména při částečném zatížení, při řazení a při vyšších rpm, kde poskytuje čistě závodní zvuk. Systém je jednodušše plug-and-play namontovatelný. Splňuje typové schválení ECE. K dispozici je také volitelná sada svodů a volitelný Akrapovič Sound Kit. Z důvodu požadavků na balení je systém EVO rozdělen do dvou kódů. Mějte na paměti, že je nutné objednat obě čísla dílů (S-AR / TI / 1H a E-AR / T / 1). ES schválení typu platí pro vozidla s homologačním číslem e3 * 2007/46 * 0382 * 03.

Informace - Další #

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič - Technické údaje

Výkon: +3.7 kW při 6750 rpm
Točivý moment: +14.3 Nm při 2850 rpm
Hmotnost: -4.1 kg

Více na rsm-performance.cz

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz