Tento ohromující systém je kompletně vyroben z vysoce kvalitního titanu. Obsahuje díly vyrobené ve vlastní slévárně, aktivní X-kus a další výfukové klapky za zadními tlumiči, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ovládání výfukových plynů pro ten nejlepší zvukový zážitek. Systém byl dokonale vyladěn tak, aby poskytoval ten nejlepší zvukový zážitek ve všech režimech - bylo vynaloženo obrovské...

Objednací číslo: S-PO/TI/9H
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Porsche Panamera GTS / Sport Turismo 971, Porsche Panamera Turbo / Sport Turismo 971, Porsche Panamera Turbo S E

Běžná cena (bez DPH): 5 210 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 6 305 EUR

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Informace

Tento ohromující systém je kompletně vyroben z vysoce kvalitního titanu. Obsahuje díly vyrobené ve vlastní slévárně, aktivní X-kus a další výfukové klapky za zadními tlumiči, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální ovládání výfukových plynů pro ten nejlepší zvukový zážitek. Systém byl dokonale vyladěn tak, aby poskytoval ten nejlepší zvukový zážitek ve všech režimech - bylo vynaloženo obrovské úsilí, aby mu byl propůjčen bohatý vysokofrekvenční zvuk V8 se sportovním tónem, přičemž je udržován hladký a eliminuje jakékoli drnčení kvůli každodennímu pohodlnému užívání. Pomocí volitelné zvukové sady Akrapovič Sound Kit si může řidič vybrat mezi hlasitým zvukem nebo tišší dálkovou jízdou, bez ohledu na režim zvolený v autě. Vzhled systému Slip-On může být dále vylepšen přidáním čtyř kulatých koncovek z titanu nebo uhlíkových vláken. Zvýšení výkonu a točivého momentu v širokém rozsahu otáček za minutu a výrazná úspora hmotnosti 40% z něj činí velmi závažnou performance úpravu. Díky optimalizovanému průtoku plynu a sníženému zpětnému tlaku umožňuje neomezené možnosti ladění.. Protože je typ ECE schválen bez nutnosti přemapovat ECU nebo přidávat jakékoli další části, jedná se pouze o jednoduchou instalaci typu plug-and-play. Vynikající výfukový systém Akrapovič Evolution Line (Titanium) přidává výkon a styl spolu s úžasným zvukovým doprovodem. Při použití volitelného zvukového kitu Akrapovič Sound Kit již není typové schválení ECE platné. Upozornění: U vozidel se základním (non sport) výfukem Porsche, který je poté nahrazen systémem Akrapovič Evolution Line, je souprava akčního středního ovladače klapek (P-HF1170) povinnou aktualizací. Upozornění: Tento systém se nehodí na vozidla vybavená filtrem částic Otto (OPF) . Tento produkt se nehodí na modely Executive.
Informace - Další #

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič - Technické údaje

Hmotnost: -12.5 kg

Více na rsm-performance.cz

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz