Výfukový systém Slip-On Line je vyroben z extrémně lehké vysoce kvalitní slitiny titanu, což pozitivně ovlivňuje poměr výkon/hmotnost a ovladatelnost R8. Systém Slip-On (Titanium) byl vyvinut tak, aby zlepšil odezvu škrticí klapky a zvýšil výkon i točivý moment. Vysoce výkonný výfukový systém je navržen tak, aby snížil protitlak na téměř polovinu úrovně oproti sériovému výfuku kombinací optimalizovaných...

Objednací číslo: S-AUR8SO3-T
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Audi R8 5.2 FSI Coupé/Spyder

Běžná cena (bez DPH): 7 038 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 8 516 EUR

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Informace

Výfukový systém Slip-On Line je vyroben z extrémně lehké vysoce kvalitní slitiny titanu, což pozitivně ovlivňuje poměr výkon/hmotnost a ovladatelnost R8. Systém Slip-On (Titanium) byl vyvinut tak, aby zlepšil odezvu škrticí klapky a zvýšil výkon i točivý moment. Vysoce výkonný výfukový systém je navržen tak, aby snížil protitlak na téměř polovinu úrovně oproti sériovému výfuku kombinací optimalizovaných tvarů tlumiče výfuku, sekundárních rezonátorů a titanových duálních klapek výfuku. Je zakončen dvěma nádherně tvarovanými koncovkami z uhlíkových vláken a titanu, které dokonale zapadají do sériového difuzoru R8. Výfukový systém je vyladěn tak, aby vylepšil sportovní tón z motoru V10 a zároveň zajistil maximální pohodlí a potěšení v kokpitu automobilu. Tón se pohybuje od příjemného bručení při nízkých otáčkách k jedinečnému zvuku Akrapovič podobný závodním vozům, jak se otáčky zvyšují a vzrušení roste. Zvuk lze dále ovládat přidáním volitelného Akrapovič Sound Kitu.

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ.

Informace - Další #

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - Technické údaje

Výkon: +8.5 kW při 5950 rpm
Točivý moment: +20.0 Nm při 6050 rpm
Hmotnost: -19.5 kg

Více na rsm-performance.cz

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz