Performance výfuk pro McLaren MP4-12C je high-tech systém vytvořený ze speciální odolné a žáruvzdorné titanové slitiny s většími trubkami a jedinečnými řešeními pro zlepšení točivého momentu a výkonu při všech otáčkách, zejména v nejpoužívanějším středním rozsahu. Náš nekompromisní přístup využívá ty nejlepší materiály a design. Lehké systémy šetří váhu a snižují těžiště, což vede k lepší manipulaci....

Objednací číslo: S-MC/TI/1
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: McLaren 12C / 12C SPIDER

Běžná cena (bez DPH): 4 861 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 5 882 EUR

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Informace

Performance výfuk pro McLaren MP4-12C je high-tech systém vytvořený ze speciální odolné a žáruvzdorné titanové slitiny s většími trubkami a jedinečnými řešeními pro zlepšení točivého momentu a výkonu při všech otáčkách, zejména v nejpoužívanějším středním rozsahu. Náš nekompromisní přístup využívá ty nejlepší materiály a design. Lehké systémy šetří váhu a snižují těžiště, což vede k lepší manipulaci. Speciální povlak zaručuje ten nejmodernější vzhled. 12C s výfukovým systémem Akrapovič Slip-On zní hlouběji v nízkých otáčkách a poskytuje lahodný závodní zvuk, když se otáčky zvyšují. Systémy Slip-On obsahují speciální zvuková řešení pro vyladění zvukových frekvencí: každý prvek systému byl navržen pro maximální zvukový výstup a nabízí vše potřebné pro příjemné pohodlí v kabině a pro to, aby V8 přinesl opravdové nadšení za všech otáček a rychlostních stupňů. A navíc, koncovky z uhlíkových vláken vytvářejí výrazný vizuální dojem a jasně ukazují, že se nejedná o běžný produkt McLaren.Tento produkt nesplňuje požadavky na emise pro silniční použití.
Informace - Další #

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - Technické údaje

Výkon: +14.5 kW při 7000 rpm
Točivý moment: +27.0 Nm při 3100 rpm
Hmotnost: -5.3 kg

Více na rsm-performance.cz

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz