Výfukový systém Slip-On Line (Titanium) zahrnující tlumič a rezonátor vyrobený z extrémně lehkého titanu navazuje přímo na originální svody modelu Giulia Quadrifoglio. Části systému jsou odlity ve vlastní slévárně titanu Akrapovič, jako například pouzdra klapek nebo X-prvek v tlumiči, který je dokonale tvarován, aby umožňoval mísení výfukových plynů v přesně definovaných poměrech. Systém, vyvinutý...

Objednací číslo: S-AR/TI/7H
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Běžná cena (bez DPH): 4 295 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 5 197 EUR

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Informace

Výfukový systém Slip-On Line (Titanium) zahrnující tlumič a rezonátor vyrobený z extrémně lehkého titanu navazuje přímo na originální svody modelu Giulia Quadrifoglio. Části systému jsou odlity ve vlastní slévárně titanu Akrapovič, jako například pouzdra klapek nebo X-prvek v tlumiči, který je dokonale tvarován, aby umožňoval mísení výfukových plynů v přesně definovaných poměrech.

Systém, vyvinutý k posílení výkonu i točivého momentu napříč rozsahem otáček a výraznému potlačení zpětného tlaku, je zakončen koncovkami z kombinace ručně zpracovaného karbonu a titanu k posílení vizuálního dojmu z výfuku.

Vývojáři dali systému hluboký a sportovní zvuk bez nežádoucího drnčení, ideální pro každodenní ježdění. Je zřetelně odlišný od standardního výfuku, zvlášť při částečném zatížení motoru, při řazení a ve vysokých otáčkách, kdy vydává čistě závodní zvuk.

Systém slip-on je připravený na jednoduchou instalaci plug-and-play a byl navržen tak, aby vyhovoval ECE schválení. K dispozici je také volitelný Akrapovič Sound Kit.

EC schválení je platné pro motor typ 670052588.

Více na rsm-performance.cz

Informace - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz