Pro maximální redukci hmotnosti, potenciál ladění a závodní zvuk nabízí Akrapovič svody z nerezové oceli, aby se Giulia Quadrifoglio stal ještě výkonnějším strojem. Tento setup je zamýšlen pro vozidla určená pro trackday použití. Svody poskytují skvělý zvuk, aniž by vytvářely nežádoucí hluk v kabině a umožňují upgrade výfukového systému Akrapovič Evolution. Při instalaci volitelných svodů Akrapovič,...

Objednací číslo: DP-AR/SS/2
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Běžná cena (bez DPH): 890 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 1 077 EUR

Výfukové svody bez katalyzátoru (downpipe set) Akrapovič

Informace

Pro maximální redukci hmotnosti, potenciál ladění a závodní zvuk nabízí Akrapovič svody z nerezové oceli, aby se Giulia Quadrifoglio stal ještě výkonnějším strojem. Tento setup je zamýšlen pro vozidla určená pro trackday použití. Svody poskytují skvělý zvuk, aniž by vytvářely nežádoucí hluk v kabině a umožňují upgrade výfukového systému Akrapovič Evolution. Při instalaci volitelných svodů Akrapovič, vyvinutých pro použití pouze na uzavřených tratích, je nutné přeprogramovat ECU, aby se vyloučilo možné rozsvícení kontrolky "check engine". Upozornění: Volitelné svody pasují pouze pro vozidla s číslem motoru ≥ 5074. U vozidel s nižším číslem motoru je nutný adaptér P-X227. Tento produkt nesplňuje požadavky na emise pro silniční použití.

Více na rsm-performance.cz

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Výfukové svody bez katalyzátoru (downpipe set) Akrapovič je v následujících kategoriích

Zážitkový poukazDárkový poukaz