Výfukové systémy Akrapovič Evolution a Slip-On line můžete vylepšit dále vylepšit volitelným ručně vyrobeným zadním difuzorem z uhlíkových vláken. Tento úžasný difuzor, vyvinutý designovým oddělením Akrapoviče a vytvořený z materiálů vyvinutých závodním oddělením Akrapoviče, je navržen tak, aby dokonale ladil s liniemi jedinečných koncovek výfukových systémů systémů Slip-On nebo Evolution a také doplňoval...

Objednací číslo: DI-BM/CA/1
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Bodykit
Určeno pro: BMW M3 F80, BMW M4 F82, F83

Běžná cena (bez DPH): 898 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 1 087 EUR

Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF

Informace

Výfukové systémy Akrapovič Evolution a Slip-On line můžete vylepšit dále vylepšit volitelným ručně vyrobeným zadním difuzorem z uhlíkových vláken. Tento úžasný difuzor, vyvinutý designovým oddělením Akrapoviče a vytvořený z materiálů vyvinutých závodním oddělením Akrapoviče, je navržen tak, aby dokonale ladil s liniemi jedinečných koncovek výfukových systémů systémů Slip-On nebo Evolution a také doplňoval elegantní a sportovní tvar BMW. Při montáži zadního difuzóru z karbonových vláken Akrapovic nebude fungovat seriový komfortní přístup BMW.
Informace - Další #

Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF - Technické údaje

Hmotnost: -0.1 kg

Více na rsm-performance.cz

Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích

Zážitkový poukazDárkový poukaz