Vysoce kvalitní ručně vyráběné difuzory z uhlíkových vláken jsou navržené, aby dokonale zdůraznily koncovky výfuku Akrapovič a celou zadní část vozu. Sportovní a agresivní design přidává celému paketu další rozměr a ukazuje výfukový systém v tom nejlepším světle. K dispozici s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Difuzor je kompatibilní také pro verzi M3 / M4 CS (Clubsport) a GTS.

Objednací číslo: DI-BM/CA/4/G
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Bodykit
Určeno pro: BMW M3 F80, BMW M4 F82, F83

Běžná cena (bez DPH): 1 208 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 1 462 EUR

Zadní difuzor z uhlíkových vláken (karbon, lesklý) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF

Informace

Vysoce kvalitní ručně vyráběné difuzory z uhlíkových vláken jsou navržené, aby dokonale zdůraznily koncovky výfuku Akrapovič a celou zadní část vozu. Sportovní a agresivní design přidává celému paketu další rozměr a ukazuje výfukový systém v tom nejlepším světle. K dispozici s povrchovou úpravou ve vysokém lesku.

Difuzor je kompatibilní také pro verzi M3 / M4 CS (Clubsport) a GTS.

Více na rsm-performance.cz

Informace - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zadní difuzor z uhlíkových vláken (karbon, lesklý) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích

Zadní difuzor z uhlíkových vláken (karbon, lesklý) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz