Výfukový systém Slip-On Race Line (Titanium) od Akrapovič představuje první krok v procesu ladění výfukového systému a lze jej snadno nainstalovat do původního systému Porsche. Systém posunuje design na novou úroveň, unikátní koncovky demonstrují rozmanitost povrchů a odkazují na nejnovější technologie v konstrukci výfuků. Od vnějšího dílu, který je opískovaný a potažený pro zvýšení odolnosti, s laserem...

Objednací číslo: S-PO/TI/14
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Porsche 911 Carrera /S/4/4S/Cabriolet 992

Běžná cena (bez DPH): 4 045 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 4 894 EUR

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF

Informace

Výfukový systém Slip-On Race Line (Titanium) od Akrapovič představuje první krok v procesu ladění výfukového systému a lze jej snadno nainstalovat do původního systému Porsche. Systém posunuje design na novou úroveň, unikátní koncovky demonstrují rozmanitost povrchů a odkazují na nejnovější technologie v konstrukci výfuků. Od vnějšího dílu, který je opískovaný a potažený pro zvýšení odolnosti, s laserem gravírovaným logem Akrapovič až po vnitřní trubku, která má zvenčí leštěný povrch a zevnitř je černě potažená. Díky harmonickému vsazení koncovek do originálního nárazníku systém respektuje a dokresluje linie vozu. Systém Slip-On zkonstruovaný z lehkého vysoce kvalitního titanu, který snižuje váhu o 60 % v porovnání se sériovým sportovním výfukem, zároveň navyšuje díky optimalizovanému proudění plynů výkon i točivý moment (naměřené hodnoty naleznete v přiložených technických datech). Od momentu nastartování motoru výfuk přináší příjemný smyslový zážitek, zvláštní péče byla věnovaná zajištění akustické odezvy s hlubokým a harmonickým základem, který nijak negativně neovlivňuje komfort v kabině, systém je ideální pro denní použití.

Slip-On systém může být volitelně doplněn spojovacím potrubím Link Pipe Set (Titanium), doplnění spojovacího potrubí vyžaduje přemapování řídící jednotky ECU.

Montážní upozornění: Systém je navržen jako náhrada sportovního výfuku Porsche. V případě montáže výfukového systému Akrapovič do vozu se sériovým (ne sportovním) výfukem Porsche, prosím vyžádejte si pro adaptaci bližší informace u oficiálního dealera Akrapovič.

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE LEGISLATIVNÍ POŽADAVKY NA PROVOZ NA BĚŽNÝCH KOMUNIKACÍCH.

Informace - Další #

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF - Technické údaje

Výkon: +10.3 kW při 7250 rpm
Točivý moment: +14.1 Nm při 3550 rpm
Hmotnost: -8.4 kg

Více na rsm-performance.cz

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF - Technické údaje - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz