Montážní upozornění: Tento systém nelze použít na model 718 Cayman GT4 Clubsport. Zvuk, design a výkon byly spojeny do tohoto fantastického výfuku. Zvukový inženýři Akrapovič stvořili bohatý závodní tón ve vysokém spektru otáček, který je skvěle vyvážený s hlubokým hukotem v nízkých otáčkách, to vše zajišťuje akustický zážitek v kabině bez nežádoucího drnčení a dozvuků po uvolnění pedálu plynu. Systém...

Objednací číslo: S-PO/TI/18
Výrobce: Akrapovič
Typ produktu: Výfuky
Určeno pro: Porsche 718 Cayman GT4 / Spyder, Porsche 718 Cayman GTS 4.0 / Boxster GTS 4.0

Běžná cena (bez DPH): 4 585 EUR
Běžná cena (včetně DPH): 5 548 EUR

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF

Informace

Montážní upozornění: Tento systém nelze použít na model 718 Cayman GT4 Clubsport.

Zvuk, design a výkon byly spojeny do tohoto fantastického výfuku. Zvukový inženýři Akrapovič stvořili bohatý závodní tón ve vysokém spektru otáček, který je skvěle vyvážený s hlubokým hukotem v nízkých otáčkách, to vše zajišťuje akustický zážitek v kabině bez nežádoucího drnčení a dozvuků po uvolnění pedálu plynu. Systém je vyrobený z extrémně lehkého vysoce kvalitního titanu s díly odlitými ve vlastní slévárně Akrapovič, konfigurace se třemi tlumiči – jedním centrálním a dvěma po stranách - dovedně využívá omezený prostor. Zákazník má možnost volit ze dvou různých sad kulatých titanových koncovek, k dispozici jsou pískované s přirozeným titanovým povrchem nebo potahované černé. Vnitřní povrch koncovek zahrnuje dynamický reliéfní povrch pro zvýšení estetického dojmu, který podtrhuje gravírované logo Akrapovič.

Na vlastní brzdě naměřili technici v porovnání s Porsche 718 Cayman GT4 se standardním výfukem narůst výkonu o 4,8 kW při 3.000 ot/min a točivého momentu o 15,8 Nm při 2.900 ot/min. Tyto výkony doplňují inovativní vzhled systému, který je určen výhradně pro použití na uzavřených tratích a není konstruován pro běžné využití na veřejných komunikacích. K systému Slip-On Race Line (Titanium) lze doplnit sadu titanového spojovacího potrubí Link pipe set, dále difuzor z karbonových vláken v matném provedení nebo vysokém lesku, který zdůrazňuje exkluzivní design titanových koncovek Akrapovič. Pro více kontroly nad zvukem lze využít volitelný Akrapovič Sound Kit, který ovládáním klapek výfuku z kokpitu vozu umožňuje řidiči vybrat si preferované nastavení.

Montážní upozornění: U vozů Porsche 718 GT4 / Spyder došlo od výroby cca únor 2020 k modifikaci držáků výfuku. Prosím obraťte se na svého regionálního zástupce Akrapovič kvůli detailní identifikaci verze pro objednání odpovídajícího výfuku k Vašemu vozu.

TENTO PRODUKT NESPLŇUJE POŽADAVKY NA EMISE PRO SILNIČNÍ PROVOZ

Více na rsm-performance.cz

Informace - Další #

O výrobci Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích

Závodní výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič - auta s i bez OPF/GPF je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz