Auto BMW M3 E36 GTR bylo již prodán. Podívejte se na naši aktuální nabídku aut k prodeji.

Závodní BMW M3 E36 GTR pro použití při FIA závodech a profesionálních akcích. Jeden z 10 kusů BMW M3 E36, které jsme v letech 2005-2017 postavili.
Díky poměru výkonu, váhy a jízdních vlastností se jedná o jeden z nejrychlejších vozů třídy do 3500ccm ve sprintových i vytrvalostních závodech, které kdy na evropských tratích závodily. Neváhejte, tento rychlostní šampion může být právě vás. Pokud máte zájem o závodní vůz BMW M3 E36 GTR, pak nás neváhejte kontaktovat.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

BMW M3 E36 GTR již bylo prodáno

Na prodej zcela nově postavené rychlé BMW M3 E36 GTR. Vůz byl v roce 2017 kompletně přestavěn, osazen novým karbonovým bodykitem, sadou závodních ramen, Mg-těhlic, KW 3-cestnými závodními tlumiči a hlavně novým závodním motorem S54 B32 (z M3 E46), který spolu s karbonovým airboxem a závodní elektronikou disponuje výkonem 425PS.

Vůz po stavbě absolvoval pouze jeden závod (13.8.2017 Histo Cup Slovakiaring), kde zvítězil v absolutním hodnocení bez rozdílu tříd. Od té doby auto stojí v dílně, jeho majitel přešel od sezóny 2018 do kategorie GT. 

Cena 59.900€ bez DPH je výprodejová a odpovídá třetině ceny skutečně potřebné na stavbu vozu.

V ceně vozu i sada náhradních kol, rezervní nárazník a diferenciál.

BMW M3 E36 GTR - Technické údaje

ModelBMW M3 E36 GTR
MotorS54 B32 s karbonovým airboxem a racing úpravou motoru a elektronikou (425PS)
Převodovka6-rychlostní Holinger sekvenční
DiferenciálDrexler samosvorný diferenciál, kratší převod i=4,10
MazivoRavenol 10W-60
RáfkyBBS 10/11" x 18"
PneumatikyMichelin 270/650 R18
Ochranný rámRacing FIA homologovaný
BodykitSada karbonových dílů - přední a zadní nárázník, přední a zadní kapota, přední a zadní blatníky, prahy, střecha, přítlačné křídlo
PodvozekSada Šenkýř Motorsport ramen a těhlic z ALU a Mg
TlumičeKW Competition 3-cestný
BrzdyAP Racing- přední 6-pístové třmeny a 378mm kotouče, zadní 4-pístové třmeny a 330mm kotouče
DestičkyPagid
Hmotnost1100kg
SedadlaRecaro carbon HANS
Rok realizace2017

O prodeji vozů jako BMW M3 E36 GTR u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M3 E36 GTR, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M3 E36 GTR, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.

ST Suspensions CASH-BACKKW PURPLE WEEKS