Auto BMW M4 Competition Coupé (G82) bylo již prodán. Podívejte se na naši aktuální nabídku aut k prodeji.

Atraktivní kupé BMW M4 Competition v individuálním laku Brass Metallic a celokoženým čalouněním v provedení Kyalami Orange. Vůz s pouhými 14.000 km a s krásnou tradiční přístrojovou deskou je jasnou volbou pro každého, kdo ve sportovním autě nechce bláznivý prohnutý displej o délce kloubového autobusu.

Velmi rozsáhlá výbava zahrnuje mj. laserové světlomety, head-up displej, vyhřívaný volant s vyhřívanými a ventilovanými M sportovními sedadly či sound systém Harman Kardon, u nás byl vůz doplněn o dálkové ovládání výfukových klapek dÄHLer Flap Control X pro odstranění některých omezení výfuku BMW a o laděné sání Armaspeed s high-flow vzduchovými filtry.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

Více o BMW M4 Competition Coupé (G82)

Do provozu:  XI/2021

Barva:          Brass metalíza - BMW Individual

Interiér:        Celokožený interiér kůže Merino - Kyalami Orange

Najeto:         14.000 km

Zvýhodněná cena:           1.995.000 Kč vč. DPH (bez možnosti odpočtu)

BMW M4 Competition Coupé (G82) - Technické údaje

ModelBMW M4 Competiton (G82)
MotorŘadový šestiválec Twin Power Turbo BMW S58
VýfukSériový, s dálkovým ovládáním výfukových klapek dÄHLer Flap Control X
Power upgradeM Driver's package s posunutým omezovačem maximální rychlosti
PřevodovkaAutomatická převodovka Steptronic, 8-rychlostní
BrzdyBMW M karbon keramické brzdy
Rok realizace2021

Použity produkty značek

dÄHLer Competition Line

Díky mnohaletým zkušenostem a kompetenci v práci s optimalizací vozů koncernu BMW a se zlepšováním výkonnosti motorů BMW je švýcarská firma dÄHLer Competition Line perfektní odpovědí na specifické potřeby zákazníků, kteří požadují individuálněji přizpůsobené vozidlo. Společnost založená v 90. letech minulého století na okraji Bernu panem Christophem Dählerem vyvíjí a vyrábí vlastní řešení pro navýšení výkonu mimo řídící jednotku motoru, optimalizované výfukové systémy, sortiment dílů pro individualizaci karoserie nejen z karbonu nebo výběr kovaných kol s vlastním designem.

Šenkýř Motorsport je výhradním zastoupením pro produkty a řešení dÄHLer Competition Line v České republice a na Slovensku.

O prodeji vozů jako BMW M4 Competition Coupé (G82) u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M4 Competition Coupé (G82), prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M4 Competition Coupé (G82), jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.