Face-liftované kupé BMW M4 (F82) ve velmi pěkném stavu, koupené u dealera v České republice. Vůz prodává jeho druhý majitel, v současné době má najeto pouhých 31.000 km. Disponuje plnou výbavou včetně např. head-up displeje, vyhřívání sedadel i volantu, couvací kamery, adaptivních LED světlometů či adaptivního pružení, byl pravidelně servisován. Atraktivitu auta zvyšuje také Competition paket či fakt, že bylo vyrobené před zaváděním filtrů pevných částic (OPF).

Auto zařazeno v: Auta na prodej

BMW M4 Coupé (F82 LCI) je k prodeji

Výroba: III/2017

Barva:   Silverstone II metalíza

Interiér: kombinace kůže/látka antracit

Najeto:  31.000 km

Cena:    1.190.000 Kč bez DPH

BMW M4 Coupé (F82 LCI) - Technické údaje

ModelBMW M4 Competition (F82 LCI)
MotorM TwinPower S55, 2979ccm, 317 kW
VýfukVýfukový systém Akrapovič
PřevodovkaM dvouspojková převodovka s Drivelogic
Ráfkykola BMW styl 666M, 20"
PodvozekAdaptivní M podvozek
Rok realizace2017

O prodeji vozů jako BMW M4 Coupé (F82 LCI) u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M4 Coupé (F82 LCI), prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M4 Coupé (F82 LCI), jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.