Skvělou příležitostí je koupě tohoto BMW M8 Gran Coupé, vyrobeného těsně před koncem roku 2023. Vůz ujel 200 km, je ve stavu nového vozu. Špičková výbava je podtržená individuálním lakováním BMW Carbon Black v kombinaci s karbonovým exteriérovým paketem. Volitelná výbava zahrnuje mj. ventilovaná M sportovní sedadla s paketem Heat Comfort vpředu či akustický systém Bowers & Wilkins.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

BMW M8 Gran Coupé (F93) je k prodeji

Výroba:     11/2023

Barva:      Carbon černá - BMW Individual

Interiér:    plná kůže Merino - černá

Najeto:     200 km

Cena:       3.670.000 Kč bez DPH

O prodeji vozů jako BMW M8 Gran Coupé (F93) u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto BMW M8 Gran Coupé (F93), prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model BMW M8 Gran Coupé (F93), jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.