Aktuální generace Porsche 718 v nejvyšším provedení GT4. 4-litrový atmosférický šestiválec v kombinaci s manuální převodovkou nabízí fantastické svezení, umocněné dalšími drobnými úpravami. S vozem z roku 2020 najezdil jeho první a jediný majitel necelých 33 tis. kilometrů.

Auto zařazeno v: Auta na prodej

Porsche 718 GT4 je k prodeji

Toto Porsche 718 GT4 je pravidelně servisované ve značkové síti a disponuje prodlouženou zárukou platnou do 06/2024. Vůz je vybavený karbonovými skořepinovými sedadly, na straně řidiče vybavenými 6-bodovým pásem. O bezpečnost se stará kompaktní polorám za B-sloupky. Jízdní vlastnosti jsou dále posíleny díly podvozku Manthey s dynamičtější geometrií, o zvuk se stará laděný výfukový systém FI Exhaust s kompaktním tlumičem a výfukovou klapkou.

Cena: 2.450.000 Kč vč. DPH, vůz bez odpočtu DPH

Porsche 718 GT4 - Technické údaje

ModelPorsche 718 GT4
MotorPlochý 6-válec "boxer" 4,0 l s přímým vstřikováním a 24V, výkon 309 kW (420 k), točivý moment 420 Nm
VýfukLaděný výfuk FI Exhaust s klapkou
Převodovka6-st. manuální
Ochranný rámAno, originální Porsche
PodvozekManthey Racing upgrade kit
BrzdyKotouče Giro Disc
DestičkyManthey Racing brake pads set
Rok realizace2020

Prohlédněte si nabídku dílů a komponent pro Porsche 718 Cayman GT4 / Spyder.

O prodeji vozů jako Porsche 718 GT4 u Šenkýř Motorsport

Šenkýř Motorsport pro Vás průběžně připravuje nabídku závodních a sportovních vozů na prodej. Prohlédněte si například toto Porsche 718 GT4, prozkoumejte jeho technické vlastnosti, zeptejte se prostřednictvím formuláře na vše, co Vás zajímá nebo nám rovnou dejte vědět, že o něj máte zájem.

Všechny nově přidané sportovní vozy, stejně jako tento model Porsche 718 GT4, jsou od nás vždy důkladně zkontrolovány a prověřeny. Sportovní vozy na prodej z naší nabídky jsou často automobily našich klientů, na kterých jsme dříve prováděli vylepšení nebo jsme je upravovali. Proto za ně můžeme dát ruku do ohně.

Kompletní přehled nově přidaných sportovních vozů na prodej najdete zde. Pokud máte zájem o prodej svého vozu prostřednictvím naší sekce sportovních vozů na prodej, neváhejte nás kontaktovat.

Prodej sportovních vozů a závodních speciálů je doplňkem našich dalších aktivit – závodíme, servisujeme a pořádáme kurzy sportovní jízdy. Sportovními auty zkrátka žijeme – jsme Šenkýř Motorsport.