Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

McLaren 570S / 570S SPIDER / 570GT
Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Vynikající vůz si zaslouží skvělý výfuk a Slip-On Line (Titanium) pro McLaren je určitě ten případ. Je vyroben ze speciálních, lehkých, trvanlivých a žáruvzdorných titanových slitin, které jsou dokonale tak, aby perfektně pasovaly na vůz. Větší trubky poskytují optimalizovaný tok plynu a použití ultra lehkých materiálů významně sníží hmotnost vozidla a zlepší jeho ovladatelnost. Výrazný povlak nabízí...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-MC/TI/3

McLaren 570S / 570S SPIDER / 570GT - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz