Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Porsche 911 Turbo/Turbo S 991

Podvozky pro automobil Porsche 911 Turbo/Turbo S 991

Výškově i tuhostně stavitelný  3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy bez EDC

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy bez EDC

Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.
Akční cena (bez DPH): 4 273 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 4 405 EUR / ks
Zjistit více >>
Výškově i tuhostně stavitelný  3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí)

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí)

Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.
Akční cena (bez DPH): 4 485 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 4 623 EUR / ks
Zjistit více >>
Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 3-cestný vč. horního uložení

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 3-cestný vč. horního uložení

Pro jízdu nejen na okruhu s nastavením na sportovní pneumatiky, pro vozy používané i v silničním provozu. 3-cestné, odděleně a nezávisle stavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče ve vysoké a nízké rychlosti tlumiče.
Akční cena (bez DPH): 4 578 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 4 719 EUR / ks
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Porsche 911 Turbo/Turbo S 991

Spojovací trubky na výfuk bez katalyzátoru (titan) Akrapovič

Spojovací trubky na výfuk bez katalyzátoru (titan) Akrapovič

Dalším krokem od Akrapoviče pro Porsche 911 Turbo / Turbo S je volitelná sada propojovacích trubek bez katalyzátorů, dokonale povrchově upravená coatingem pro co největší trvanlivost bez změny vzhledu. Navrženy pro co nejlepší odvod plynů a úsporu hmotnosti oproti sérii - pokud jsou použity ve spojení s tlumičem Slip-on -propojovací trubky zvyšují výkon a dodávají vozu sportovní závodní zvuk. Propojovací...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: L-PO991T/2
Běžná cena (bez DPH): 2 148 EUR
Zjistit více >>
Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Výfuk Slip-On Line (titan) Akrapovič

Akrapovič Slip-On Line pro Porsche 911 Turbo / Turbo S je první fází procesu ladění výfuku a dává tomuto již vynikajícímu vozu další úroveň ladění výkonu. Slip-On Line je vyroben z vysoce kvalitní titanové slitiny a je zakončen skvěle ručně vyrobenými uhlíkovými vlákny a titanovými koncovkami, čímž snižuje hmotnost a usnadňuje ovládání vozu. Zvukoví inženýři společnosti Akrapovič vytvořili hluboký...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-PO991TSO-HT
Běžná cena (bez DPH): 5 399 EUR
Zjistit více >>
Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič

Zadní difuzor z uhlíkových vláken Akrapovič

Porsche Turbo / Turbo S vybavené výfukovým systémem Akrapovič lze dále vylepšit volitelným ručně vyrobeným zadním difuzorem z uhlíkových vláken. Ohromující ručně vyráběný difuzor, navržený výhradně pro tento model auta, posouvá zadní část vozidla na zcela novou úroveň a nechá v plném rozsahu vyniknout koncovky výfuku systému Akrapovič Slip-On line.
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Bodykit   Objednací číslo: DI-PO/CA/2
Běžná cena (bez DPH): 1 489 EUR
Zjistit více >>

Porsche 911 Turbo/Turbo S 991 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Zážitkový poukazDárkový poukaz