Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Porsche Cayenne GTS 958 FL

Filtrace produktů

Podvozky pro automobil Porsche Cayenne GTS 958 FL

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 3 pro vozy bez PASM

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 3 pro vozy bez PASM

Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.
Výrobce: KW   Typ produktu: Podvozek
Akční cena (bez DPH): 2 641 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 2 722 EUR / ks
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Porsche Cayenne GTS 958 FL

Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan)

Spojovací trubky na výfuk Evolution (Titan)

Evolution přináší více síly, zlepšuje citlivost reakce a udržuje váhu na nízké úrovni. Jedinečně navržený tlumič výfuku Slip-On s přidanou lehkou a průtokově optimalizovanou soupravou propojovacích trubek s většími průměry charakterizuje titanový Evolution. Tento performance výfuk byl vytvořen tak, aby produkoval hluboký zvuk, který transformuje Turbo na skutečný stroj. To se děje po odstranění bodově...
Běžná cena (bez DPH): 1 418 EUR
Zjistit více >>

Porsche Cayenne GTS 958 FL - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Zážitkový poukazDárkový poukaz