Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Porsche Cayman GT4 981

Filtrace produktů

Podvozky pro automobil Porsche Cayman GT4 981

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 3-cestný vč. horního uložení

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 3-cestný vč. horního uložení

Pro jízdu nejen na okruhu s nastavením na sportovní pneumatiky, pro vozy používané i v silničním provozu. 3-cestné, odděleně a nezávisle stavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče ve vysoké a nízké rychlosti tlumiče.
Výrobce: KW   Typ produktu: Podvozek

Výfuky pro automobil Porsche Cayman GT4 981

Výfuk Slip-On Line (titan)

Výfuk Slip-On Line (titan)

Inženýři strávili měsíce vývojem výfukového systému Slip-On, který posouvá zážitek z jízdy na zcela novou úroveň. Tento plně titanový výfukový systém se třemi konfiguracemi tlumiče výfuku šetří hmotnost na zadní nápravě, navíc zlepšuje manipulaci s větším výkonem a točivým momentem získaným se zlepšenou dynamikou proudění plynu, sníženým protitlakem a lineárnější výkonovou křivkou. Nárusty síly jsou...

Pro Porsche Cayman GT4 981 jsme řešili

Porsche Cayman GT4 981 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Zážitkový poukazDárkový poukaz