Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Renault Mégane Coupé RS

Filtrace produktů

Podvozky pro automobil Renault Mégane Coupé RS

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 3

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Varianta 3

Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.
Výrobce: KW   Typ produktu: Podvozek
Akční cena (bez DPH): 1 780 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 1 835 EUR / ks
Zjistit více >>
Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení

Pro jízdu nejen na okruhu s nastavením na sportovní pneumatiky, pro vozy používané i v silničním provozu. Samostatně a nezávisle stavitelné stlačení i roztažení tlumiče.
Výrobce: KW   Typ produktu: Podvozek
Akční cena (bez DPH): 2 239 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 2 307 EUR / ks
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Renault Mégane Coupé RS

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Výfukový systém Akrapovič Evolution Line bere výkon Renault Mégane R.S. do ještě vyšších výšek. Nižší hmotnost systému oproti sérii zlepšuje ovladatelnost vozu a spolu se zvýšením výkonu a točivého momentu činí jízdu v tomto působivém hot hatch ještě více vzrušujícím. Krásně vytvořený z titanu a zakončený jedinečnou koncovkou z uhlíkových vláken, systém Evolution Line pomáhá vozu Mégane R.S. vyčnívat...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-RE/T/1
Běžná cena (bez DPH): 1 909 EUR
Zjistit více >>

Renault Mégane Coupé RS - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

KW - Logo

KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Zážitkový poukazDárkový poukaz