Pozvánka na CZECH M DAY & PORSCHE DAY
Na konci března se uskuteční dvě velké akce, kterých se bude náš tým Šenkýř Motorsport účastnit a na které vás tímto chceme také pozvat – CZECH M DAY v pátek 29. 03. 2024 a PORSCHE DAY v sobotu 30. 3. 2024
Pozvánka na CZECH M DAY & PORSCHE DAY

CZECH M DAY

V pátek 29. března 2024 proběhne na Autodromu Most setkání vozů BMW M a M-performance CZECH M DAY (czechmclub.cz). Této akce se pravidelně zúčastňujeme i my jako jeden z hlavních partnerů akce. Bude nám potěšením, když vás budeme moct přivítat na našem stánku, kde budeme prezentovat kromě aktuálních závodních vozů BMW z naší stáje také projekty BMW M4 Trackday Evo a zbrusu nové BMW M2 Street Evo.

Vstup do areálu včetně parkování vozu v prostoru parkoviště za boxy, kde budou vystavená auta seřazena, je bezplatný včetně účasti na spanilé jízdě. V případě zájmu máte možnost na stránkách pořadatele rezervovat za poplatek možnost svezení na okruhu. Zahájení akce je v 9 hodin, předpokládaný závěr bude v 17:30.

PORSCHE DAY

Následující den v sobotu se uskuteční také na mosteckém autodromu velký sraz majitelů a fandů vozů Porsche – PORSCHE DAY (porscheday.cz). Také na této akci bude náš tým Šenkýř Motorsport participovat.

V prostoru boxů představíme hned dvě aktuální závodní Porsche 911 GT3 Cup, některé atraktivní sériové vozy i aktuální nabídku výfukových systémů Akrapovič pro vozy z Zuffenhausenu. Budeme rádi, když se k naší komunitě aut připojíte i se svým boxerem.

Akce bude zahájena v 9 hodin, pro registraci Vašeho vozu na akci a pro zajištění vstupu do areálu nás prosím co nejdříve kontaktujte na mailu obchod@senkyr.cz případně přímo kolegu Michala Pavlíčka na telefonu 602 790 710.

Těšíme se na shledanou za celý tým Šenkýř Motorsport!

Další novinky

Zpravodajství z 3h závodu ADAC 24h Classic na Nürburgringu
30.05.2024
Šenkýř Motorsport ve složení Robert Šenkýř, Richard Gonda a Tomáš Erdelyi, tři dny Nürburgringu plné deště, vlhka a mokra, Volvo 240i Turbo, pneumatiky do mokra převlečené za slicky a celkové 73. místo. Přinášíme kompletní shrnutí dění ze závodu 3h Classic (ADAC 24h Nürburgring 2024) s youngtimerem Volvo 240i Turbo (1986) z 1. 6. 2024. Záznam závodu, real-time reportáž a komentáře jezdců, galerie s fotkami a videi přímo z okruhu, obecné informace k závodu. Všechno pohromadě a na jednom místě.
Šenkýř Motorsport bude na výstavě LEGENDY 2024
27.05.2024
V termínu 31.05. – 02.06. nás jako předešlé roky uvidíte na výstavě LEGENDY 2024 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Najdete nás mezi hlavním vstupem u Stromovky a pavilonem B a budeme moc rádi, když se za námi na chvilku stavíte!
Šenkýř Motorsport odstartuje v tříhodinovce na Nürburgringu
25.05.2024
Šenkýř Motorsport + Volvo 240i Turbo (1986) + 3h Classic Rennen (Nürburgring Nordschleife) + 01.06. 2024 = neopakovatelný zážitkek
Nonstop na trati: Po dvou letech opět závodíme v ESET Cupu
20.05.2024
Šenkýř Motorsport slaví úspěšný start do sezóny v závodní sérii ESET Cup s jezdci z akademie "Be a Race Driver"