Ikonická německá značka vyrábí kola z lehkých slitin už od roku 1970. Kromě výroby prémiových disků pro sériové vozy je také dodavatelem mnoha závodních týmů včetně mistrovských týmů F1. Kola BBS jsou vysoce kvalitní.

Chci poptatMám dotaz
Seznam produktů pro kategorii Kola BBS nejen pro sportovní vozy pro vás stále připravujeme.
Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Design a konstrukce BBS kol

Velký důraz klade firma na jedinečný moderní design. Před samotnou realizací vznikají 3D počítačové modely vyvíjeny pomocí nejmodernějších IT systémů. Počítačové simulace jsou základem pro první prototypy a testování. 

Technologie a inteligentní procesy

Výrobce na jejich výrobu používá nejmodernější postupy a technologie. Používají špičkové suroviny, speciálně vyvinuté slitiny hliníku a výkonné výrobní technologie. Přesné postupy a procesy zajistí prvotřídní výrobky. Nátěry kola jsou prováděny v několika vrstvách. Kola jsou chráněna proti kolizi leštěnou nerezovou ocelí patentovanou společností BBS.

Dodržování norem 

Kola BBS jsou vyráběna v souladu evropských norem ECE doplněna o jedinečné designové prvky. Výrobce je certifikován prestižní certifikací DIN ISO 14001 pro environmentální management, DIN ISO 50001 pro udržitelné a efektivní hospodaření s energií, DIN EN ISO 9001 certifikací pro efektivní management kvality a mezinárodní normou kvality automobilového průmyslu IATF 16949.

Zážitkový poukazDárkový poukaz