Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.

Výrobce: KW
Typ produktu: Podvozek
Určeno pro: Porsche 911 Carrera /S/4/4S/Cabriolet 992

Akční cena (bez DPH): 4 704 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 4 850 EUR / ks
Akční cena (včetně DPH): 5 692 EUR / ks, Běžná cena (včetně DPH): 5 869 EUR / ks

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí)

Informace

Popis

Výkon, vysoký komfort a sportovní ovládání se závodní technologií pro silnici. Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče.

Snížení

TÜV-testovaný rozsah nastavení pro individuální nebo maximální snížení.

Vhodné pro/na

Street, městský provoz, dálnice, dlouhé trasy, tuning, show, sportovní využití na silničních pneumatikách.

Verze tlumení

Odděleně a nezávisle nastavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče. Základní nastavení v rozsahu +/- směru. Roztažení tlumiče pomocí 16 přesných kliků. Nízká rychlost stlačení tlumiče pomocí 6 přesných kliků a vysoká rychlost stlačení pomocí 14 přesných kliků.

Poznámka

Noha tlumiče: nerezová technologie inox-line, zadní náprava stavitelná hlinikovým mechanismem. Stavitelné horní uložení závisí na typu aplikace.
Informace - Další #

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí) - Technické údaje

Snížení PN/ZN:
 • 20-35mm/15-35mm
Zatížení náprav PN/ZN:
 • -860/-1265
Rok výroby:
 • 011/2018 -
Poznámky:
 • PN + ZN výškově seřizovatelné (PN noha tlumiče se závitem, ZN pružiny s výškovým seřízováním + tlumiče).
 • Elektronické ovládání tlumení musí být deaktivováno. Deaktivační sada je součástí dodávky.
 •  
 • Tlumiče se štelují snadno pomocí štelovacího kolečka. Roztažení tlumiče je nastavitelné pouze v případě, že je v horní části k dispozici pístnice. To bude záviset na konstrukci vozidla.
 • Varianta 4 vzpěry / tlumiče vyrobené z hliníku nebo z hlediska nápravy kombinované z hliníku a nerezové oceli.
Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí) - Technické údaje - Další #

O výrobci KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí) je v následujících kategoriích

Výškově i tuhostně stavitelný 3-cestný podvozek KW Varianta 4 pro vozy s EDC (deaktivační sada je součástí) je v následujících kategoriích - Další #
Zážitkový poukazDárkový poukaz