Pro jízdu nejen na okruhu s nastavením na sportovní pneumatiky, pro vozy používané i v silničním provozu. Samostatně a nezávisle stavitelné stlačení i roztažení tlumiče.

Výrobce: KW
Typ produktu: Podvozek
Určeno pro: BMW M240i F22 F23

Akční cena (bez DPH): 2 365 EUR / ks, Běžná cena (bez DPH): 2 438 EUR / ks
Akční cena (včetně DPH): 2 862 EUR / ks, Běžná cena (včetně DPH): 2 950 EUR / ks

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení pro vozy bez elektronického tlumení - BMW F22

Informace

Popis

Pro jízdu nejen na okruhu s nastavením na sportovní pneumatiky, pro vozy používané i v silničním provozu. 3-cestné, odděleně a nezávisle stavitelné tlumení při stlačení i roztažení tlumiče ve vysoké a nízké rychlosti tlumiče.

Snížení

Maximální technicky možné snížení vozu z důvodu snížení těžistě.

Vhodné pro/na

Nüburgring Nordschleife a okruhové Trackdays, tréninky na závodních tratích, slalom.

Verze tlumení

Samostatně a nezávisle stavitelné stlačení i roztažení tlumiče. Základní nastavení v rozsahu +/- směru je přednastaveno z výroby. Roztažení tlumiče pomocí 16 přesných kliků.

Poznámka

Volitelně s nastavitelným hliníkovým horním uložením tlumiče. Noha tlumiče: nerezová technologie inox-line, zadní náprava stavitelná hlinikovým mechanismem.

 

Informace - Další #

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení pro vozy bez elektronického tlumení - BMW F22 - Technické údaje

Stavitelnost PN/ZN:
  • Thread/Thread
Zatížení PN/ZN:
  • -1090kg/-1230kg
Rok výroby:
  • 10/2012-
Poznámky:
  • PN + ZN výškově seřizovatelné (PN noha tlumiče se závitem, ZN pružiny s výškovým seřízováním + tlumiče).
  • Pro aute bez elektronického tlumení. 
  • Tlumiče se štelují snadno pomocí štelovacího kolečka. Roztažení tlumiče je nastavitelné pouze v případě, že je v horní části k dispozici pístnice. To bude záviset na konstrukci vozidla.
  • Clubsport podvozek s horním uložením: k dispozici pouze s horním uložením na PN.
  • Při použití seriového obutí je event. potřebné použítí distančních podložek.
Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení pro vozy bez elektronického tlumení - BMW F22 - Technické údaje - Další #

O výrobci KW

KW je po mnoho let pojmem v prémiových produktech pro tuning a zdokonalování automobilů. Nabízí zákazníkům nejširší program komponentů pružení a tlumení pro automobily na světě od pružin po komplexní systémy "inox line" s patentovaným systémem nastavení komprese i odskoku.

Výškově i tuhostně stavitelný podvozek KW Clubsport 2-cestný vč. horního uložení pro vozy bez elektronického tlumení - BMW F22 je v následujících kategoriích

Zážitkový poukazDárkový poukaz