Sada jsou 2ks podložky na jednu nápravu. Podložky ST Suspension umožňují rozšíření rozchodu kol v o 10 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 45 mm a 50 mm na nápravu (5 mm, 7,5 mm, 10 mm, 12,5 mm, 15 mm, 20 mm, 22,5 mm nebo 25 mm na kolo). Patentovaný systém.

Výrobce: ST Suspensions
Typ produktu: Podložky pod kola

Podložky pod kola

Nevíte, co ze sortimentu ST Suspensions vybrat?

Jste ztraceni v nabídce ST Suspensions a potřebujete pomoct? Chcete nižší podvozek, ale nevíte, který by bylo vhodné u vašeho auta použít? Nebo váháte mezi stavitelným podvozkem nebo stavitelnými pružinami? Potřebujete zkonzultovat vaše rozhodnutí a hodilo by se vám odborné posouzení?

Využijte našich zkušeností z dob závodění na okruzích a servisu. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 725 924 058, e-mailu na adrese info@senkyr.cz nebo prostřednictvím formuláře. Co nejdříve se vám s radostí ozveme a společně najdeme vhodné řešení pro vás a vaše auto. 

ST Suspensions - helper

O výrobci ST Suspensions

Firma Suspension Techniques z jižní Kalifornie se stala od r. 2005 součástí KW Automotive a nabízí dnes kompletní sortiment sportovních podvozkových komponentů od sportovních pružin a stabilizátorů po kompletní stavitelné podvozky. Výrobce nabízí několik řad podvozků, které dodají vašemu sportovnímu vozu maximální výkon.

Zážitkový poukazDárkový poukaz