Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Porsche Boxster Spyder 981
Výfuk Slip-On Line (titan)

Výfuk Slip-On Line (titan)

Inženýři strávili měsíce vývojem výfukového systému Slip-On, který posouvá zážitek z jízdy na zcela novou úroveň. Tento plně titanový výfukový systém se třemi konfiguracemi tlumiče výfuku šetří hmotnost na zadní nápravě, navíc zlepšuje manipulaci s větším výkonem a točivým momentem získaným se zlepšenou dynamikou proudění plynu, sníženým protitlakem a lineárnější výkonovou křivkou. Nárusty síly jsou...
Běžná cena (bez DPH): 5 324 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Porsche Boxster Spyder 981 - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz