Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Výfuky pro automobil Renault Mégane Coupé RS
Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Sportovní výfuk Evolution Line (titan) Akrapovič

Výfukový systém Akrapovič Evolution Line bere výkon Renault Mégane R.S. do ještě vyšších výšek. Nižší hmotnost systému oproti sérii zlepšuje ovladatelnost vozu a spolu se zvýšením výkonu a točivého momentu činí jízdu v tomto působivém hot hatch ještě více vzrušujícím. Krásně vytvořený z titanu a zakončený jedinečnou koncovkou z uhlíkových vláken, systém Evolution Line pomáhá vozu Mégane R.S. vyčnívat...
Výrobce: Akrapovič   Typ produktu: Výfuky   Objednací číslo: S-RE/T/1
Běžná cena (bez DPH): 1 909 EUR
Zjistit více >>

Výfuky pro automobil Renault Mégane Coupé RS - nabízíme komponenty od značek

Akrapovič - Logo

Akrapovič

Společnost založená slovinským motocyklovým závodníkem Igorem Akrapovičem se vypracovala během krátké doby do pozice prémiového výrobce výfukových systémů udávajícího trendy v celém odvětví. 

Technické i estetické dokonalosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti všech systémů Akrapovič předchází práce týmů špičkových inženýrů, designérů a techniků využívajících nejmodernější technologie při návrzích a následné výrobě prototypů, ladění i testování finálního produktu. Zkušenosti ze spolupráce s předními závodními týmy umožňují společně s využíváním špičkových materiálů (titan, slitiny niklu, keramika apod.) aplikovat nekonveční řešení, díky kterým patří výfuky Akrapovič z pohledu nárůstu výkonů, snížení hmotnosti, nezaměnitelného zvuku a v neposlední řadě i estetického dojmu k absolutnímu vrcholu.

Zážitkový poukazDárkový poukaz