Lepší časy na kolo díky profesionálnímu záznamu dat a videa v jednom. Ideální pro trackday použití. Ideální pro trackday použití.

Výrobce: Race Navigator
Typ produktu: Telemetrie

Akční cena (bez DPH): 1 343 EUR , Běžná cena (bez DPH): 1 427 EUR
Akční cena (včetně DPH): 1 626 EUR, Běžná cena (včetně DPH): 1 727 EUR

RN Lite

Informace

RN LITE nabízí trackday piltoům mnoho funkcí větších systémů RN a je stejně snadno použitelný. S kamerou pro záznam v kokpitu nebo na trati vytváří RN LITE videa v HD kvalitě a zaznamenává všechny relevantní údaje o jízdě. Data jsou analyzována intuitivně na RN LITE nebo po přenosu dat přes WiFi do vašeho iPadu nebo PC s Windows. Díky své kompaktní velikosti a volitelnému prodloužení kabelu kamery je RN LITE ideální i pro automobilové závody, kde není povolena montáž na čelní sklo.

Informace - Další #

O výrobci Race Navigator

Inovativní systémy a zařízení pro záznam a analýzu vaší jízdy ať při trackdays tak i v profesionálním motorsportu. RN Race navigátory automaticky zaznamenávají polohu GPS, rychlost, fyzikální parametry i časy.

Veškerá data lze přenášet pomocí aplikace přes Wi-Fi do iPadu či PC. Budete moci analyzovat kola podle libovolných kritérií, získáte letecký pohled závodní dráhy na základě Google Maps. Porovnáte uskutečněná závodní kola a zjistíte, kde jste ztratili nebo získali čas a můžete přehrávat videa díky funkci videopřehrávače.

Zážitkový poukazDárkový poukaz