RN OBD Plug Scan Tool

Výrobce: Race Navigator
Typ produktu: Telemetrie

Akční cena (bez DPH): 166 EUR , Běžná cena (bez DPH): 166 EUR
Akční cena (včetně DPH): 201 EUR, Běžná cena (včetně DPH): 201 EUR

RN plug

Informace

RN PLUG rozšiřuje možnosti, které nabízí váš Race Navigator, pomocí dat, která jsou k dispozici prostřednictvím palubního diagnostického portu (OBD2) vašeho vozu. Váš Race Navigator dokáže zpracovat a zobrazit otáčky, teploty a polohu plynového pedálu. Jednoduše zasuňte RN PLUG do portu OBD2 v autě a začněte jezdit. Spojení s vaším Race Navigator je navázáno přes Bluetooth. Race Navigator automaticky zaznamenává dodaná data. Napájení pro RN PLUG je poskytováno automaticky přes port OBD2

Informace - Další #

O výrobci Race Navigator

Inovativní systémy a zařízení pro záznam a analýzu vaší jízdy ať při trackdays tak i v profesionálním motorsportu. RN Race navigátory automaticky zaznamenávají polohu GPS, rychlost, fyzikální parametry i časy.

Veškerá data lze přenášet pomocí aplikace přes Wi-Fi do iPadu či PC. Budete moci analyzovat kola podle libovolných kritérií, získáte letecký pohled závodní dráhy na základě Google Maps. Porovnáte uskutečněná závodní kola a zjistíte, kde jste ztratili nebo získali čas a můžete přehrávat videa díky funkci videopřehrávače.

Zážitkový poukazDárkový poukaz