40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Herberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

Pokud něco potřebujete rychle, neváhejte nás kontaktovat.

Diferenciály nejen pro sportovní vozy

Diferenciály nejen pro sportovní vozy - více informací

Výhody, které přinesou diferenciály Drexler

  • zlepšené hodnoty zrychlení v přímce i v oblouku,
  • úspora času díky rychlé a efektivní odezvě zámku diferenciálu,
  • zlepšení trakce v rozdílných jízdních situacích,
  • stabilizace v náročných jízdních podmínkách,
  • snížení nákladů na revizi díky vysoké odolnosti a životnosti,
  • individuální možnosti nastavení přizpůsobené účelu využití vozidla.

Společnost Drexler již prodala přes 800 000 diferenciálů s omezenou svorností v 70 zemí.

Diferenciály jsme například řešili u

Diferenciály nejen pro sportovní vozy - nabízíme komponenty od značek

Drexler

40 let zkušeností v motorsportu dovedlo společnost Heberta Drexlera na špičku vývoje systémů přenosu síly, v 80. letech vyvinul a zkonstruoval první samosvorný diferenciál. Dnes je Drexler synonymem pro diferenciály nejvyšší kvality a technické úrovně. Jeho produkty používají v prvovýrobě prakticky všechny významné německé automobilky pro své sportovní modely. Kromě diferenciálů ale Drexler dodává také polosy, náboje kol či převodové systémy.

Firma využívá nejmodernější výrobní procesy, které pomáhají tvořit kvalitní produkty. Zároveň využívá špičkové vývojové základny, díky níž patří Drexler ke špičce mj. i ve vývoji elektrických pohonů v automotive.

Zážitkový poukazDárkový poukaz